КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

ВО «ЧЕРКАЩАНИ»: КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ШПОЛЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Олександр Миколайович КУЗУБ, фахівець з нормативно-довідкової інформації ПАТ «ЛНЗ», перший кандидат у депутати Шполянської районної ради від політичної партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ».
Олександр Миколайович прагне оновити підхід до місії депутата, до його роботи. Впродовж всієї каденції потрібно підтверджувати довіру виборців, звітувати за виконану роботу і ця робота повинна говорити сама за себе.
ВО «ЧЕРКАЩАНИ» насамперед відстоюватимуть у місцевих радах права громадян, вирішуватимуть господарські питання на території кожного населеного пункту, підтримуватимуть громадські акції на підтримку вдосконалення життя громад та патріотичні заходи.

 

Сергій Валентинович МАЄТНИЙ, завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії Шполянської ЦРЛ, кандидат в депутати районної ради, виборчий округ №2 м. Шпола:
― Держава повинна ще багато зробити для того, щоб відповідальність лікаря поєднувалася з комфортними умовами роботи для нього, ― вважає Сергій Валентинович. ― У зв’язку з майбутньою адміністративною реформою і в місті, і в районі посилиться відповідальність місцевих органів влади за забезпечення населення медичною допомогою.

 

 

Ігор Вікторович КУРАШ, директор Васильківського сільського будинку культури, кандидат в депутати районної ради, округ №10 с. Васильків.
Ігор Вікторович вже має досвід депутатської роботи, у 2006—2010 роках він був депутатом сільської ради. Нині балотується ще й на посаду сільського голови. Добре володіючи ситуацією щодо наповнення сільського бюджету, переконаний, що тих коштів, які сьогодні виділяються на соціальну сферу села, недостатньо. Бо саме вона потребує підтримки на селі.
Найбільше, що непокоїть Ігоря Вікторовича, це те, як молодь проводить свій вільний час.

 

Сергій Михайлович СТРУК, заступник директора СТОВ «ЛНЗ-Агро», секретар Шполянської районної організації Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу № 15 с. Кавунівка:
— Нова політична сила ВО «ЧЕРКАЩАНИ» створена для того, щоб почути кожного мешканця нашого краю. Ми за потужну команду, яка спроможна вже сьогодні вирішувати проблеми, що турбують громади нашого району. Ми за правильні рішення, які підкріплені законом і при їхньому втіленні сприятимуть покращенню рівня життя шполян.

 

 

Андрій Григорович СКРИПНИК, директор ТОВ «Отава», кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №26 с. Сердегівка:
— Мені близька ВО «ЧЕРКАЩАНИ», бо Черкащина і справді мій рідний край. Усе професійне життя я присвятив цьому куточку України і пишаюся цим. Моє особисте переконання — допомогти нашій Шполянщині зможе лише людина, яка народилася і виросла тут. Приємно й те, що члени ВО «ЧЕРКАЩАНИ» поділяють три головні для мене критерії чесної праці — порядність, професійність і патріотизм.

 

 

Павло Олексійович МАЛЬЧИК, приватний підприємець, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №1, м.Шпола
Його знають як людину діла. Він збудував у Шполі ряд об’єктів, серед яких спортивний комплекс «Спорт+», заклади громадського харчування та відпочинку.
― У мене великий досвід підприємництва, і я вирішив йти у владу, щоб змінити систему. Впевнений, що створити підприємство і надати простим людям робочі місця набагато складніше, ніж засідати в радах.

 

 

Василь Іванович ВАРЕНИК, директор СТОВ «Агрофірма «Вись», кандидат в депутати Шполянської районної ради, округ № 145 с. Веселий Кут.
Підприємство, яке впродовж кількох десятиріч очолює Василь Вареник, орендує 1600 га землі,є одним із небагатьох, де нині розвивається тваринницька галузь.
― Без тваринництва не буде села, ― переконаний кандидат в депутати районної ради. І держава повинна, насамперед, підтримувати цю важливу для сільського господарства галузь.
Успіхи ж свого підприємства Василь Вареник відносить на рахунок кожного його працівника. Тож у районній раді прагне обстоювати саме інтереси представників села.

  

Василь Володимирович ПТАШНИК, приватний підприємець, безпартійний, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №16 с. Капустине:
― ВО «ЧЕРКАЩАНИ» мають досвід роботи на благо місцевих громад та готові взяти на себе відповідальність за розвиток рідного краю. Це — державницька позиція відданих справі людей.

 

 

 

Сергій Олександрович ОСАУЛА, директор Лебединського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І—ІІ ступенів №3 Шполянської районної ради, крайовий отаман Черкаського козацького товариства ім. полковника Корсунського і Золотаренка, голова Громадської ради при Шполянській райдержадміністрації.
Сергій Осаула виховав не одне покоління школярів. Водночас є надзвичайно активною, патріотичною людиною, навколо нього завжди гуртуються ідейні однодумці. Його думка завжди була і є авторитетною не лише серед освітян, а й серед людей, які працюють в інших галузях.

 

Сергій Вікторович БОНДАРЕНКО, головний інженер філії «Шполянський автодор» ДП «Черкасиоблавтодор», безпартійний, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №31 с. Терешки:
― За 10 років Черкащина стала моєю другою домівкою. Тут живуть мої діти, друзі та однодумці. Мені, як нікому відомо, що політика «залатування коштів у асфальт» призвела до того, що підрядники стали зацікавленими у наявності ям на дорогах. Від політики латання дір необхідно перейти до політики якісного ремонту!

 

 

Тамара Панасівна ОСТАПЧУК, приватний підприємець, безпартійна, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №14 с. Іскрене:
— Вважаю, що не маю права стояти осторонь проблем Шполянщини. А також розумію, що ці проблеми здатні вирішити лише справжні фахівці своєї справи, кожен у своїй галузі, але спільною та потужною командою. Сьогодні такою командою, як на мене, є ВО«ЧЕРКАЩАНИ».

 

 

 

Любов Михайлівна СТРАШНА, член політради ВО «ЧЕРКАЩАНИ», кандидат в депутати Шполянської районної ради, округ №24 с. Надточаївка.
Любов Страшну її односельчани з с.Надточаївка ще зі шкільних років знають як справжнього борця за справедливість. Такою Любов Михайлівна залишається і донині. За фахом вона економіст, депутат районної ради V, VІ скликань.

 

 

 

Олена Іванівна ГОЛОВКІНА, пенсіонер, з 1983 по 2010 рік — незмінний сільський голова села Нечаєве, кандидату у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №25 с. Нечаєве:
― Ми пенсіонери, трудовий стаж яких сягає від 40—50 років, залишилися наодинці із своїми проблемами: мінімальна пенсія, хвороби, самотність. Хоч влада впродовж багатьох років обіцяла соціальний захист. Мені імпонує передвиборча програма ВО «Черкащани», членом якої я є. Я йду кандидатом в депутати до районної ради аби змусити однодумців зрозуміти і хоч частково вирішити проблеми земляків-пенсіонерів.

 

 

Оксана Василівна АВЕР’ЯНОВА, медична сестра амбулаторії, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №27 с. Сигнаївка:
― У медицині є дуже багато проблем. Всі це бачать кожного дня, а ми це бачимо з середини. Одним із варіантів щось змінити — це мати представництво в органах місцевого самоврядування.

 

 

Олексій Олексійович ЧЕРЯКОВ, директор Водянського НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І—ІІІ ступенів», кандидат в депутати районної ради (округ №12, с. Водяне):
― Вирішити будь-які проблеми можна лише згуртувавшись разом, маючи підтримку громади, ― вважає Олексій Черяков. ― І в нашому селі вже є позитивний досвід такої роботи. ― Ми не повинні чекати, що хтось прийде і наведе лад у нашому домі, а повинні робити це самі. Саме громада має бути рушійною силою всіх добрих ініціатив, ― вважає Олексій Черяков.

 

 

Олександр Миколайович КЛИМЕНКО, директор ТОВ «Агросервіс-2012», кандидат в депутати Шполянської районної ради, округ № 22 с. Маслове.
Олександр Клименко належить до когорти молодих керівників. Як директора підприємства, його хвилює питання: чому економіка нашої держави, маючи колосальний людський ресурс, поступається своїм розвитком країнам Європи?

 

 

Світлана Миколаївна СОКОЛОВСЬКА, завідувач Топильнянського ФАПу, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №33 с. Топильна:
― Тільки місцеві люди найкраще знають потреби виборців на місцях. Так, медицина як ніколи потребує конкретних змін та осучаснення. Сподіваюся, що разом із ВО «ЧЕРКАЩАНИ» ми зможемо лобіювати спрямування коштів на розвиток медицини району.

 

 

 

Світлана Володимирівна ДОРОШЕНКО, вихователь Буртівського НВК, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №9 с. Бурти:
— Ми, жителі Шполянщини, як і решта регіонів, залишились сам на сам зі своїми щоденними проблемами: зачиненими садочками, розбитими дорогами, неопаленими школами, розваленими клубами та ФАПами. Нам знову обіцяють «золоті гори» великі партії, а нам потрібне почати з малого — навести лад у своєму домі. І ніхто, крім нас, місцевих жителів, не знає краще наших проблем.

 

 

Лідія Миколаївна ТАТАРИНА, вчитель Матусівського НВК, кандидат у депутати Шпо-лянської районної ради по виборчому округу №23 с. Матусів
Її педагогічній ниві без малого 40 років: від вихователя групи продовженого дня, вчителя математики Матусівського навчально-виховного комплексу до заступника директора, а згодом і директора. На посаді директора Лідія Миколаївна пропрацювала 24 роки.

 

Михайло Петрович БОГАЧ, директор ТОВ «Маяк-Агро», кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №6 м. Шпола, Шполянської міської ради по виборчому округу №18 (вулиці Карбишева, Дружби, Перемоги, Нахімова, Чернишевського, Лютнева №№57, 59—135).
ТОВ «Маяк-Агро» належить до Групи компаній «ЛНЗ», де основним сегментом є зернове виробництво, але разом із цим тваринництву тут надається значна увага, а саме — у виробництві високоякісного молока. Не секрет, що сучасні реалії української економіки і політики ще не гарантують виробникам тваринницької продукції легкого успіху. Однак, в ГК «ЛНЗ» продовжують розвивати молочний напрям, створюють робочі місця, удосконалюють навики виробництва.

 

Тетяна Іванівна СЕРДЮК, директор Лип’янського дитсадка, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №19 с. Лип’янка:
— Впевнена, що разом з командою активістів ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у мене буде можливість допомагати сільським навчальним закладам, створювати всі умови для їх повноцінного функціонування. Сьогодні перед нами постає багато викликів, але ми не маємо права не вберегти школу в селі та й інші установи гуманітарної сфери. Тільки виважений підхід і правильні кроки відповідальних і небайдужих людей є запорукою того, що нам вдасться не лише зберегти, а й примножити, розвинути сільську інфраструктуру. В разі обрання мене депутатом районної ради, я відстоюватиму інтереси сільських жителів, віддано працюватиму у освітянській депутатській комісії.

Ігор Андрійович ЛОЗІЦЬКИЙ, настоятель храму Святого апостола Іоана Богослова Української православної церкви Київського патріархату (с. Соболівка), ієрей — кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №29 с. Соболівка.
Окрім найкращих рис його характеру, земляки у ньому цінять ще й великий патріотизм, щиру любов до України та неабияку відвагу. Свого часу Ігор Андрійович служив на кордоні з Афганістаном, коли там тривала війна, був поранений, довго лікувався. Потім отримав спеціальність лікаря ветеринарної медицини, багато років пропрацював у цій сфері, за що отримав повагу і вдячність односельчан. Та потім його доля кардинально змінилася — він вирішив повністю присвятити себе служінню Господу, став священиком.

Ігор Анатолійович ПОСТЕРНАК, директор ПП «Метроагрофірма» (с. Станіславчик), кандидат в депутати Шполянської міської ради, округ №9 (вул. Горького, Котляревського, Рильського, 400-річчя Шполи, Мар’янівська, Колгоспна, Незалежності, Симоненка, Воїнів-інтернаціоналістів, пров. Котляревського та Незалежності); Шполянської районної ради по виборчому округу №30 с. Станіславчик.
Ігор Анатолійович, в разі обрання його депутатом, планує насамперед ініціювати перевірку наданих під забудову земельних ділянок на Мар’янівському масиві, які впродовж багатьох років стоять занедбаними, так і не дочекавшись господарів, яким міська рада виділила їх. Є багато молодих сімей, котрі бажають зводити своє житло вже зараз, не зволікаючи, тому, як вважає він, потрібно взагалі переглянути підхід до такого розподілу.

 

Андрій Петрович ВАЩЕНКО, приватний підприємець, безпартійний, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №28 с. Скотареве:
― Шполянщині не потрібні депутати, які лише говоритимуть про шляхи вирішення проблем. Їй потрібні люди, які практично знають, як реалізувати намічене. Все починається з малого. З невеликого села і працьовитих людей, які кожен день працюють на благо країни. Наша робота — бути поряд з ними, знати всі їхні біди і потреби. Щоб пліч-о-пліч виконувати важливі завдання на місцях: наповнювати бюджет, модернізувати застарілу інфраструктуру і т.д.

Віктор Олександрович ДІДЕНКО, директор ВАТ «Дитячий табір «Олімпія», кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №17 с. Кримки:
— Мене неодноразово обирали земляки депутатом, і я ніколи не йшов на різні сумнівні контракти із совістю. Два роки тому Шполянщину примусили провести медичну реформу, не надавши жодних при цьому переконливих аргументів. Нас всього лише п’ять депутатів проголосували проти тієї афери, а решту депутатів або зламали-застрахали, або їм було зовсім байдуже до стану медицини в нашому районі.

 

 

 

Сергій Миколайович НІКОВСЬКИЙ, директор СТОВ «Насіння», кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №8 с. Антонівка:
— Всі, хто вболіває за майбутнє нашої держави, розуміють: нема чого чекати від когось блага, ми самі повинні будувати своє майбутнє. Свою небайдужість до життя сільської громади разом із своїми однодумцями — активом ВО «ЧЕРКАЩАНИ» — доводимо конкретним ділом. У Антонівці, де орендуємо землі, ми впровадили ідею соцпартнерства. Люди самі вирішують, що потрібно зробити на ті кошти, які ми виділяємо для села із кожного гектара. Цього року було вирішено провести ямковий ремонт важливих доріг, продовжуємо будувати нашу святиню — церкву на честь Святого Димитрія.

Анатолій Анатолійович КОЗЛЕНКО, вчитель Товмацького НВК, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №32 с. Товмач:
― Я народився і живу на Шполянщині. Я маю тут велику родину, друзів, похресників, кумів, сусідів і просто знайомих. Я ніколи не відрікався від своєї Батьківщини, мови, звичаїв і традицій. Хочу, щоб наші діти мали усі можливості для втілення своїх мрій.

 

 

 

Неля Володимирівна СОБЕЦЬКА, директор Журавського НВК, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №13 с. Журавка:
— Важко уявити, щоб уже сталося із мережею навчальних закладів, аби не такі патріотичні і небайдужі соціальні партнери, з якими нам, журавчанам, дуже пощастило. Жодного разу вони не проігнорували прохань та ініціатив нашого учнівсько-педагогічного колективу, завжди йшли назустріч, бралися вирішувати найскладніші проблеми. Тому нашим органам місцевого самоврядування вкрай потрібні такі депутати, в яких люди впевнені, які ніколи не підведуть, не залишать сам на сам із задачами.

 

Віталій Юрійович ФАРТУШНИЙ, безробітний, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №34 с. Ярославка
— Пріоритетом роботи депутатського корпусу має стати соціальний захист та допомога полянам, особливо, малозабезпеченим, багатодітним, громадянам з особливими потребами. Ми будемо дослухатися до думки громади і спільно з нею реалізовуватимемо завдання нашої передвиборчої програми.

 

 

 

Анатолій Васильович ШУБАРКІН, агроном, кандидат у депутати Шполянської районної ради по виборчому округу №21 с. Мар’янівка:
— Економіка області запрацює, якщо її розвивати комплексно. На це здатна команда професіоналів, яких об’єднує ВО «Черкащани». Шполянщина і Черкащина загалом, має всі умови аби стати національним центром переробки та якісної сільськогосподарської продукції.

{jcomments off}