“Карпо одружується”: відомий актор із Черкащини освідчився коханій в прямому ефірі танцювального шоу

Зірковий черкащанин, відомий український актор Тарас Цимбалюк освідчився у коханні своїй дівчині Тіні.

Усе відбувалося у прямому ефірі шоу «Танці з зірками», у якому черкащанин бере участь.

Третій тиждень танцювального шоу був присвячений коханню. Тож Тарас Цимбалюк вирішив завершити свій виступ найважливішим вчинком у житті кожного чоловіка – освідченням у коханні.

Зустрів свою Тіну Тарас Цимбалюк два роки тому, під час зйомки кліпу Монатіка. Дівчина працювала там художником по гриму, а Тарас – знімався.

- Вона перша дівчина, поруч з якою я відчуваю себе собою. Я розумію, що це справжнє кохання і заради Тіни я готовий на все. Саме вона мене підтримала, коли я погодився приймати участь у «Танцях з зірками». Цей ефір для мене дуже важливий. Адже Тіночка мене дуже підтримую і я присвячую цей танець їй, – зізнався під час інтерв’ю актор.

Після запального джайву, який Тарас Цимбалюк виконав зі своєю партнеркою Яною Заєць, він запросив на паркет кохану. Чоловік подарував їй оберемок білих троянд та, ставши на одне коліно, промовив найважливіші слова.

- Сонечко, я тебе дуже люблю, ти мене безмежно мотивуєш. Все, що я творю – завдяки тобі. Для мене було б честю, щоб ти все ж стала моєю дружиною, – промовив у прямому ефірі Тарас Цимбалюк.

Заплакана від щасті та у міцних обіймах коханого, Тіна відповіла заповітне «так».Як раніше повідомляв сайт vikka.ua, двоє відомих черкащан беруть участь у «Танцях з зірками».