Керівника шполянських танцювальних колективів удостоєно звання заслуженого працівника культури України

Високопрофесійний балетмейстер, талановитий художній керівник народного дитячого танцювального колективу «Барвінок» та народного аматорського танцювального колективу «Гренада» Едуард Пресліцький удостоєний високого звання — заслужений працівник культури України.

Відповідний указ про це з’явився на сайті Президента.

За свою трудову діяльність Едуард Пресліцький виховав і долучив до народної хореографії понад 2000 дітей. Танцювальний колектив «Барвінок» комунального закладу «Шполянський центр дитячої та юнацької творчості учнівської молоді» Шполянської міської ради удостоєний високого звання "Народний художній колектив". Сьогодні «Барвінок» — це дитяче мистецьке об'єднання із власним оригінальним репертуаром та яскравим, неповторним творчим обличчям. Гідно популяризує нашу громаду, бере участь у концертах, конкурсах, фестивалях. У творчому здобутку «Барвінка» є безліч нагород. «Барвінок» удостоєний високого знання «Народний художній колектив».

— Бажаю, щоб всі плани, мрії та задуми здійснилися, нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів вашим колективам та нових перемог! —привітав керівника колективів міський голова Сергій Кравченко.

Едуард Едуардович постійно перебуває у творчому пошуку, своїм вихованцям прищеплює прагнення до самовдосконалення.

У душах і серцях багатьох поколінь, які навчалися танцю у педагога, він є найзаслуженішим, бо своє високе визнання заслужив своєю любов’ю до танцю, до дітей, — кажуть його вихованці.