ХОЧЕТЬСЯ ВНЕСТИ КРАПЛИНКУ СВОЄЇ ДОПОМОГИ!

На минулих вихідних голова Шполянської районної державної адміністрації Володимир Потапенко разом з волонтером Галиною Лоцман в черговий раз побував у зоні АТО з допомогою для військовослужбовців. Як повідомляє офіційна веб-сторінка Шполянської райдержадміністрації, продуктами харчування, засобами гігієни та необхідними речами допомогли працівники відділу Держгеокадастру в Шполянському районі (Сергій Заєць, Віталій Пуховський), жителі Лебедина, Буртів, Мар’янівки, Лип’янки, Василькова.

— Не дивлячись на скрутну економічну ситуацію наші люди продовжують допомагати військовим, — зазначає голова райдержадміністрації.

Так, до службового приміщення Шполянської райради, де завантажували автомобіль перед виїздом, власноруч спечені пиріжки привезла працівниця райдержадміністрації, яка нині перебуває у відпустці по догляду за дитиною.

— Не можна залишатись осторонь подій, які відбуваються в нашій країні, — зазначає спеціаліст сектору контролю Ольга Маркова. — Хочеться внести краплинку своєї допомоги тим, хто героїчно боронить Україну, відстоює незалежність самостійність та соборність.