“Хотів помститися колишній”: поліцейські затримали черкащанина через неправдиве повідомлення про вибух

Працівники Лисянського відділу поліції за лічені години вста­но­ви­ли осо­бу та зат­ри­ма­ли чо­ло­ві­ка, який те­ле­фо­ном надав неправдиве повідомлення.

О пів на першу ночі, 26 серпня, на спеціальну лінію «102» зателефонував чоловік й розповів оператору про те, що його знайома перевозить пластид із Київської до Рівненської області та Волині і, невдовзі, мають статися вибухи.

Правоохоронці одразу почали працювати над встановленням особи. Вони швидко з'ясували, що до поліції телефонував 50-річний житель Лисянки. Чоловік перебував у стані алкогольного сп'яніння.

Чоловіка, який раніше вже був судимий, пра­ців­ни­ки по­лі­ції зат­ри­ма­ли в по­ряд­ку стат­ті 208 Кри­мі­наль­но­го про­це­су­аль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їні. У ско­єно­му він зіз­нався. Свої дії пояснив тим, що чотири місяці тому посварився зі своєю коханою, а коли випив зайвого, згадав старі образи й вирішив помститися жінці, створивши їй проблеми з поліцією.

За да­ним фак­том зловмиснику оголошено про підозру за частиною 1 стат­ті 259 Кри­мі­наль­но­го ко­дек­су Ук­ра­їни (за­ві­до­мо неп­равди­ве по­ві­дом­лення про заг­ро­зу без­пе­ці гро­ма­дян, зни­щен­ня чи пош­коджен­ня об’єк­тів влас­ності). Сан­кція ці­єї стат­ті пе­ред­ба­чає від­по­ві­даль­ність у виг­ля­ді поз­бавлен­ня во­лі на строк від двох до шес­ти ро­ків. Ви­рі­шу­єть­ся пи­тан­ня про об­рання міри за­по­біж­но­го за­хо­ду.

За інформацією сектору комунікації поліції Черкаської області