Хто переміг у конкурсі на посади директорів шкіл?

У вересні проведено засідання конкурсних комісій  на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти району. Очолювала комісії заступник голови Шполянської районної ради Лідія Татарина.

 Конкурсний відбір допущених до нього кандидатів здійснювався за результатами виконання письмових тестових завдань щодо перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірки професійних компетентностей, що відбувався шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання, публічної та відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Переможцями конкурсів стали: на заміщення вакантної посади директора Сигнаївського НВК — заступник директора з навчальної роботи Сигнаївського НВК Євгеній Сергійович Бесараб; на посаду директора Нечаєвського НВК — заступник директора з навчально-виховної роботи цього закладу Людмила Володимирівна Стужук; на посаду директора Матусівського НВК №1 — вчитель хімії і природознавства закладу Любов Дмитрівна Хижняк.

Конкурсна комісія рекомендувала відділу освіти, у справах сім`ї, молоді та спорту Шполянської РДА подати кандидатури переможців конкурсних відборів на затвердження сесією Шполянської районної ради.

Юрій ГЛАДЕНКО