Хто винен в затримці пенсій в Україні?

Неприємним сюрпризом стало розчарування для багатьох пенсіонерів не лише нашої Шполянщини, а й всієї України. Вперше за багато років вони у липні не отримали свою пенсію у визначений термін. Порожні картки багато кому порушили фінансові плани, що зіпсувало настрій людям.

У зв’язку із цим прес-служба Кабінету Міністрів України оприлюднення коментар Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, який доручив провести службове розслідування у Пенсійному фонді через затримку виплати пенсій у липні.

— Призначаю службове розслідування — і щодо дій керівника ПФУ і щодо керівників в регіонах. Будуть ще хоч раз затримки — не вибачу, — наголосив прем'єр під час урядової наради з керівництвом ПФ. Також він зобов'язав фонд врегулювати ситуацію до кінця тижня.

Гройсман зауважив, що держава зі свого боку вчасно перераховує всі бюджетні трансферти. 

— Центральний бюджет заборгованості перед ПФУ не має. Ми повністю фінансуємо. Вживайте всі заходи, аби ситуація більше не повторилася, — наголосив голова уряду.

У ПФ пояснили, що причина полягає у «касовому розриві надходжень від єдиного соціального внеску» і пообіцяли, що виплата пенсій в поточному місяці буде профінансована повністю.