Книги-дітям: сільські бібліотеки отримали казки з доповненою реальністю

Днями центральна районна бібліотека Шполянської ЦБС отримала від БФ «Фундація Дарини Жолдак» в дарунок 300 примірників книг Шарля Перро «Спляча красуня». Про це повідомляє сектор культури Шполянської райдержадміністрації.

Це серія книг з доповненою реальністю. Казка оживає з додатком WowDox AR . Завантаживши на свій гаджет безкоштовний додаток WowDox AR, є можливість побачити казку та погратись з її героями.

Фундація Дарини Жолдак при партнерстві з компанією «Нова пошта» безкоштовно передає книги в рамках акції «100 000 книжок для сільських бібліотек».

Шполянська центральна районна бібліотека імені Миколи Томенка, яка визначена опорною бібліотекою, передасть книги в бібліотеки Шполянської, Матусівської, Лип’янської ОТГ, бібліотеки освітніх закладів району та розподілить їх між бібліотеками Шполянської ЦБС в кількості 3 книги на кожен заклад.

66 примірників книг Шарля Перро «Спляча красуня» отримала й Шполянська ОТГ, сектор культури та спорту якої  цієї весни подав заявку на участь у проєкті «100 тисяч книжок для сільських бібліотек»

Як повідомляє пресслужба ОТГ, дитячі книги передадуть у 15 закладів загальної середньої та дошкільної освіти, а також у 7 бібліотечних філій «Публічної бібліотеки» ім. А. Кримського.

Фундація Дарини Жолдак – це благодійний фонд, що займається популяризацією читання та оновлює фонди сільських бібліотек.