Колектив Шполянської міської ради став призером Всеукраїнського конкурсу

Колектив міської ради став призером Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом».

14 грудня відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики управління персоналом», який ушосте проводило Національне агентство України з питань державної служби (НАДС).

Церемонія нагородження, у якій на запрошення НАДС взяли участь в.о. міського голови Олег Кошовий, його заступниця Ірина Каландирець, стала об'єднавчою платформою для 12 служб управління персоналом із різних куточків України, які отримали відзнаки.

Обравши номінацію «Краща практика рекрутингу персоналу в умовах воєнного стану», розповіли в поданій заявці про єдність як результат мотивації колективу в протистоянні воєнним викликам.
Із гордістю за успіх усіх колег отримали Диплом переможця за ІІ місце та пам’ятну статуетку, які вручила голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина.

Це важлива відзнака для колективу міської ради, у якому службовці після повномасштабного вторгнення не залишили місце роботи, не виїхали на тривалий час за кордон, а працюють, допомагають ЗСУ, живуть у громаді, долаючи разом воєнні виклики.

Описуючи практику управління персоналом на тему «Разом удома: сильні люди- сильна громада», акцентували увагу на командності, людяності, на фізичній, психологічній безпеці.

«Команда публічних службовців надійно працювала до війни і робить це зараз. Ми разом знаходимо в собі мудрість ще міцніше об’єднуватися, ставати сильнішими, адже, як показало воєнне лихоліття, згуртування - це один із важливих способів забезпечити захист споконвічних українських цінностей: справедливості, верховенства права, безпеки та розвитку. Головне, що завдяки мужності захисників Збройних сил України та Божій опіці ми – удома, а не на чужині, разом, а не на самоті», - сказав в.о.міського голови Олег Кошовий.

За інформацією Шполянської міської ради