Колектив з Ватутіного виборов першість на конкурсі у Швейцарії

Хореографічний колектив «Queens» із Ватутіного зайняв 1-ше місце в Міжнародному конкурсі «Christmas Fest» (Швейцарія), а також отримав сертифікат на 500 євро для участі у літньому конкурсі-фестивалі в Болгарії.

Про це пише "Шполяночка+" з посиланням на Вісті Черкащини.

Міжнародний конкурс проходив у онлайн-форматі. Керівниця колективу зазначає, що всі конкурсанти були неймовірно талановитими, перемогу взяли неочікувано.

«Це була спортивна хореографія (cheerleading). Ми готували та представляли номер «Pink sparks». Наш колектив ще дуже молодий і створювався для підтримки футбольних команд міста. Але потім ми вирішили взяти участь у конкурсі в Києві, поїхали і вибороли перше місце. Це надихнуло працювати більше, розвиватись, так як нас помітили і почали запрошувати на інші конкурси-фестивалі. Цей міжнародний конкурс проходив онлайн. Було дуже багато конкурсантів з різних країн, тож ми не очікували взяти першість. Здобувши перемогу, звичайно всі дуже зраділи. Дітки дуже щасливі, особливо, коли отримали медалі та кубок, дехто навіть не хотів скидати медалі, коли лягали спати. В конкурсі були задіяні діти з Ватутіного та з Катеринополя, 8-12 років. Зараз готуємо нові номери, щоб радувати вболівальників футбольних команд під час футбольного сезону, а також сподіваємось взяти участь у фестивалі в Болгарії. Дасть Бог, все у нас складеться так, як ми мріємо», – розповіла керівник колективу Євгенія Піддяча.