Коли розпочнеться будівництво водогону на південно-східному масиві міста

   Проектно-кошторисна документація на реконструкцію водопровідної мережі та споруд південно-східного масиву на вулицях Грушевського, Франка та Лебединській повністю скоригована і готова для впровадження проекту. Проведено державну експертизу кошторисної частини проекту і вже отримано позитивний звіт з ДП «Укрдержбудекспертиза». Про це повідомив міський голова Сергій КРАВЧЕНКО.

   Як уже повідомляла «Шполяночка+», у липні депутати міської ради виділили перший транш у сумі 500 тис. грн. на будівництво водогону південно-східного масиву Шполи, який розпочнеться із вулиці Грушевського (всього в проекті 14 вулиць).

  На освоєння виділених коштів було отримано ряд пропозицій від підрядників та відібрано найвигідніші з них. З ним укладено договір на виконання будівельних робіт. Але для того, щоб їх розпочати згідно із чинним законодавством, необхідно отримати дозвільні документи на початок будівельних робіт з Державної архітектурно-будівельної інспекції України м.Київ. На отримання цього дозволу направлено заявку у встановленому законом порядку.

  — Ми не маємо права без отримання дозволу ДАБІ України розпочинати будівельні роботи. Якщо ми порушимо порядок, то це призведе до значних штрафних санкцій, — пояснює Сергій Кравченко. — Сподіваємося отримати дозвіл найближчими днями та розпочати довгождане будівництво водогону, на яке шполяни чекали багато років. В разі вчасного отримання дозвільного документа, температурний режим надворі не завадить виконати роботи ще в цьому році.

Наталія ДАВИДЕНКО