Колишній шполянський дзюдоїст став чемпіоном Канади

Вже 19 років тренер-викладач відділення дзюдо Матусівської ДЮСШ Михайло Оберемок виховує справжніх чемпіонів, котрі примножують спортивну славу рідної Шполянщини. Нещодавно стало відомо, що його колишній учень з Сигнаївки Ігор Прищепа став чемпіоном Канади з дзюдо у віковій категорії до 18 років, (вагова категорія понад 90 кг). Деякий час родина Ігоря проживає в Канаді, куди виїхали за спеціальною конкурсною сільськогосподарською програмою (серед 26 сімей-претендентів управляти фермерським господарством було обрано саме сигнаївську родину!). В іншій країні Ігор продовжив займатися улюбленим видом спорту. І, нарешті, перший результат — перемога в чемпіонаті країни! Спробував сили і в більшій ваговій категорії — до 100 кг, і подолана третя турнірна сходинка.
— Дуже радію за свого талановитого вихованця і вірю, що це його лише перший маленький злет на рівні інших країн! — не приховує захоплення перемогою Ігоря Михайло Оберемок. — А ще не перестають радувати здобутками й інші мої учні — триразовий чемпіон України Сергій Мишалов нещодавно виконав норматив майстра спорту у м. Суми, де проходив чемпіонат з дзюдо серед дорослих на кубок України. Хлопцю ще не виповнилося 16 років, а він з-поміж дорослих дзюдоїстів здобув друге місце! Перед цим він двічі побував у Чехії та Румунії, де призових місць не зайняв, але увійшов до рейтингової шкали. Після цих поїздок він поставив собі за мету довести, що має більший потенціал і довів це в Сумах. Його ж менший брат Дмитро 15—16 травня у Києві взяв участь у чемпіонаті з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000—2001 р.н., де серед понад 55 учасників виборов 5-те місце у ваговій категорії до 55 кг.
Михайло Оберемок щиро дякує директору СПОП «Відродження» Юрію Ляшенку за фінансову підтримку поїздки Сергія Мишалова до Румунії, а також голові наглядової ради ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» Сергію Шевченку, приватному підприємцю Максиму Доценку — постійним спонсорам виступів наших вихованців на змаганнях різних рівнів.
Наталія ДАВИДЕНКО.
Фото надав
Михайло ОБЕРЕМОК.