Команда ДЮП «ФЕНІКС» знову перша!

Наші переможці

    З метою виховання у підростаючого покоління навичок свідомого ставлення до збереження здоров'я та життя в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, привернення особливої уваги школярів до героїчної професії пожежника-рятувальника 18 травня  в Черкаському міському Будинку культури імені Івана Кулика пройшов обласний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних.

   За право називатися кращими боролися команди з Шполянського, Жашківського, Кам‘янського, Драбівського, Чорнобаївського, Канівського, Черкаського районів. Наш район представляла команда «ФЕНІКС», започаткована вже близько десяти років її незмінним керівником, директором міського Будинку культури, керівником гуртків міського ліцею Лесею Осадчук. У цьому році у збірну команди увійшли учні Шполянської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (Каріна Каландирець, Сніжана Фарштейн, Валерія Литвин, Аліна Степаненко) та Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей» (Ольга Скоблей, Юлія Слободяник).

   Щирий вокал, театральні постанови з пожежним колоритом, жарти та запальні хореографічні постановки нашої команди вщент заполонили цього дня глядацьку залу, викликали значний відгук та захоплення серед глядачів фестивалю. Її виступ від першої миті появи на сцені і до останнього музичного звуку не відпускав увагу глядачів, доводячи, що про серйозні речі пов’язані із правилами пожежної та техногенної безпеки, можна розповідати дотепно, яскраво, емоційно, привабливо, творчо і водночас захоплююче та зрозуміло.

   Компетентному журі,  до якого увійшли заступники Управління ДСНС В‘ячеслав Перевізник та управління освіти і науки облдержадміністрації Лариса Стрижак, — не легко було визначити найсильніших. Підсумовуючи загальну кількість балів, отриманих командами під час виступу на трьох етапах («Візитка», «Домашнє завдання» та «Влучний ствольщик»), за однаковою кількістю балів перше місце розділили команди «ФЕНІКС» із Шполянського району  та «РУБІКОН» з Черкас.

   

    Всі команди отримали грамоти та цінні подарунки.

    За фінансової підтримки райдержадміністрації, відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту та районного відділу УДСНС України в Черкаській області команда взяла участь у фестивалі, а керівнику та її учасникам вручено цінні подарунки та солодощі.

    Завдяки таким заходам з’являється надія на кращий новий день, на безпечне майбутнє, на те, що, засвоївши уроки безпеки, ми більше ніколи не будемо байдужими одне до одного. Команда «ФЕНІКС» Шполянського району, яка має власні багаторічні традиції та досвід перемог, як на обласному етапі так і участі на Всеукраїнському Фестивалі ДЮП, попри кілька змін поколінь довела, що залишається законодавцем популярного руху дружин юних пожежних. Так тримати!

Оксана ГУКАЛО