Команда на чолі з Володимиром Потапенком готова творити успішну громаду

ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Днями кандидат на посаду голови Шполянської об’єднаної територіальної громади від Блоку

Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Миколайович Потапенко

презентував свою команду, з якою йде на вибори і до якої увійшли 22 особистості.

Серед них: вчителі, службовці, комунальники, лікарі, підприємці, спортсмени і громадські діячі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Максим Доценко, 33 роки

Підприємець.

Меценат. Допомагає воїнам АТО, неодноразово особисто відвозив допомогу. Разом із товаришами облаштував територію, де встановили меморіальну дошку – пам’ятний знак Героям Небесної сотні. Заснував та фінансує фонд допомоги дітям, хворим на ДЦП. Підтримує дитячий футбольний клуб «Жайвір», секцію дзюдо, школу мистецтв, бібліотеку, дитячі садочки.

 

 

 

 

Світлана Сотник, 55 років

Директор Шполянської загальноосвітньої школи №5

Успішний директор школи. Користується повагою серед педагогів Шполянщини.  Завдяки їй навчальний заклад, яким вона керує, є однією з кращих шкіл Шполянщини. Учні школи – призери багатьох олімпіад та конкурсів. Хороша господарниця.

 

 

 

 

 

 

Віталій Гончаренко, 42 роки

Тренер-викладач Шполянської  дитячо-юнацької спортивної школи.

Успішний тренер уже потягом близько 20 років. Відданий своїй справі. Постійно влаштовує всеукраїнські змагання у Шполі. Переймається молодіжною політикою у галузі спорту. Фанат своєї справи.

 

 

 

 

 

 

Оксана Домчук, 36 років

Лікар Шполянської центральної районної лікарні

Лікар-гастроентеролог. Разом зі своєю родиною займається патріотичним вихованням молоді. Має глибоку повагу серед шполян.

 

 

 

 

 

 

Анатолій Шпара, 62 роки

 Лікар Шполянської центральної районної лікарні.

Високопорядна та відповідальна людина. Лікар-професіонал. Депутат міської ради кількох скликань. Скромний. Інтелігентний, ставиться з повагою до кожної людини, любить своє місто. Головний принцип життя – намагатися працювати чесно понад усе.

 

  

 

 

 

  Усі ці люди давно працюють у команді. Ми – однодумці. Один одного ми знаємо давно. Разом ми вже почали змінювати Шполянщину. За кожним із них - конкретні справи. Всі вони вже довели, що здатні зробити Шполу і Кримки успішними і комфортними для життя. Результати діяльності кожного вже можна побачити у районі та місті, – наголосив Володимир Потапенко. – У нашій команді одночасно представлені: молодість та досвід, професіоналізм та успішність. Для нас важливо перемогти і сформувати більшість для ефективної роботи, спрямованої на розвиток громади.

Сам Володимир Потапенко пообіцяв, що очоливши шполянську територіальну громаду, сумлінно виконуватиме накази її жителів, ніколи не зраджуватиме своїм принципам та виборцям, працюватиме на благо громади відповідально та ефективно, як завжди. Він висловив сподівання на довіру та підтримку шполян та кримківчан і наголосив: «Сильна та розумна команда – успішна громада!»