Конкурс на заміщення вакантної посади заступника міського голови з питань ЖКГ продовжено

29 січня у Шполянській міській раді відбулося засідання комісії на заміщення вакантної посади заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства, яка провела співбесіду з кожним із претендентів на вакантне місце.

До складу конкурсної комісії, яку очолив ініціатор проведення конкурсу, міський голова Шполи Сергій Кравченко, увійшли: депутат Шполянської міської ради і голова постійної комісії з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста Дмитро Тищенко, депутат Шполянської міської ради і член постійної комісії з питань регулювання комунальною власністю, житлово-комунального господарства, розвитку підприємництва, стабілізації та розвитку промислових підприємств міста Валерій Ласун, керуючий справами Шполянської міської ради Василь Курінний, начальник фінансово-господарського відділу Шполянської міської ради Олена Волошенюк та начальник юридичного відділу Шполянської міської ради Марина Кулішова.

До участі в конкурсі було подано шість заяв. Однак одна із претендентів ще до закінчення кінцевої дати з надання документів повідомила про те, що не братиме участі в конкурсі. Тож до міськради запрошували п’ятеро осіб. З них на співбесіду прибуло троє.

Представники конкурсної комісії ставили претендентам на посаду запитання, що стосувались нормативно-правової бази, якою послуговуватиметься заступник міського голови з питань ЖКГ, щодо кількості та стану міських комунальних господарств і про плани щодо реконструкції ЖКГ. Також були поставлені питання, що стосувались практичного вирішення надзвичайних і термінових ситуацій, які можуть виникнути в одному з комунальних підприємств.

По закінченню співбесід конкурсна комісія одноголосно вирішила продовжити конкурс на заміщення вакантної посади заступника міського голови з питань ЖКГ, оскільки жоден із претендентів не мав відповідного стажу роботи та не володів необхідними знаннями й навиками. Також одну із конкурсантів було рекомендовано зарахувати в кадровий резерв із вірогідним подальшим працевлаштуванням на іншу посаду.

― Я дуже вдячний претендентам за те, що вони погодилися взяти участь в конкурсі. Та, на жаль, жоден із конкурсантів належним чином не підготувався до співбесіди. Більше того, лише одна особа переглянула посадову інструкцію заступника міського голови з питань ЖКГ. У зв’язку з цим міська рада вимушена продовжити конкурс, — повідомив ініціатор проведення відкритого конкурсу міський голова Сергій Кравченко.

За інформацією офіційного сайту міської ради.