Концерт, лотерея та польова кухня — в Лозуватці гуляли всім селом

СІЛЬСЬКІ ТРАДИЦІЇ

Щороку 4 листопада традиційно збираються в центрі села жителі Лозуватки, аби разом відзначити подвійне свято — Казанської ікони Богоматері, на честь якої названа місцева церква, та День села. Вранці лозуватчани взяли участь у святковому богослужінні, а по обіді біля будівлі сільського будинку культури розпочалися урочистості та святковий концерт.

 

Організатори дійства підготували для односельчан цікаві фотовиставки, з яких кожна світлина розповідає про історію Лозуватки, її людей, знакові події. Зокрема, оформлено інформаційний стенд на честь 9-ти лозуватських фронтовиків — учасників АТО, якими пишається село: Ігоря Ворожбицького, Миколи Вертелецького, Романа Каплія, Валерія Ковбаси, Олександра Кравченка, Валерія Лісовенка, Ігоря Сичова, Сергія Геннадійовича та Сергія Васильовича Олійників. Всіх їх відзначили подарунками та подякували за мужність і відвагу під час оборони держави від окупантів.

Чудову концертну програму, розповідь про історію села, вшанування кращих земляків продемонстрували місцеві працівники галузі культури — директор Станіслав Пістоль, художній керівник Ірина Таран з гуртом талановитих і веселих аматорів художнього мистецтва, бібліотекар Тетяна Кара. Розважила всіх традиційна лотерея, яку провели двоє тезок — місцевий лікар Валерій Валерійович Захарченко та юна школярочка Валерія Валеріївна Лісовенко. Найціннішими виграшами стали три живі вгодовані кабани, а також розігрувалися різні речі повсякденного побуту, продукти тощо. А в осінньому парку кипіли в польових казанах смачні наїдки, гутірки за святковим частуванням тривали до заходу сонця.

Лозуватчани вдячні за організацію чудового свята спонсорам: СТОВ «Першотравневе» LNZ Group та ФГ «Першотравневе С» (директор — Віктор Степовий), фермерським господарствам «Фаворит» (директор — Олег Фоменко) та Сергія Сичова, приватним підприємцям Павлу Мальчику та Ніні Щуровській.

 

Наталія ДАВИДЕНКО (фото автора).

 

Школяр Толя ТИТАРЕНКО виграв у лотерею електрочайник.