Концерт з нагоди 10-річного ювілею танцювального гурту «Еліт» поступово переріс в бенефіс її художнього керівника Лесі Осадчук

29 червня в Україні відзначався День молоді. Оскільки країна фактично перебуває в стані воєнного конфлікту, тож особливих розважальних заходів не проводилося. На Шполянщині також не проводили ніяких урочистостей з цієї нагоди окрім однієї — минулої неділі на сцені кіноконцертного залу «Космос» святкував свій 10-річний ювілей танцювальний гурт «Еліт» районного будинку культури. Такого глядацького ажіотажу, який спостерігався в залі головного концертного майданчика Шполянщини, я давно не бачив — глядачі не лише стояли в проходах між секторами, а й сиділи навіть на підлозі поблизу сцени.

Урочистості розпочалися з показу документального фільму про історію створення гурту «Еліт» та про його сьогодення. Привітати ювілярів з подарунками, грамотами та квітами завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Береза, голова районної ради Іван Скорик, керуюча справами міської ради Марина Кулішова, начальники відділів культури та туризму Дмитро Вовк та освіти Павло Вебівський, директор районного будинку культури Анатолій Берестецький, керівник танцювального гурту «Гренада» районного будинку культури Едуард Пресліцький, керівники смілянських танцювальних гуртів «Коляда» та «Штурм» та ін. Нагороди та подарунки отримали всі учасники гурту — наймолодшої, середньої та старшої груп. Батьки вихованців, які відвідують занятття гурту «Еліт» подарували керівнику гурту Лесі Осадчук ноутбук та приготували святковий торт, який після концерту куштували всі учасники дійства.

В концертній програмі взяли участь вихованці всіх вікових груп «Еліт», танцювальні гурти «Гренада» та «Коляда» з Сміли. Не залишилися осторонь цього дійства і артисти естрадного гурту «Срібні струни», солісткою якого на вечорі виступала Леся Осадчук. Циганські пісні та танці переривалися бурхливими оваціями.

Завершився ювілейний концерт святковим феєрверком та фотографуванням на згадку.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.