Коротко про дороги: на повістці дня нові ремонти

У планах міської ради Шполянської ОТГ продовження робіт з капітального ремонту доріг громади. Очікують на розробку проектно-кошторисної документації 6 вулиць у місті Шпола та село Бурти. 

Так, у місті Шпола наступними «везунчиками» стануть жителі вулиць Грушевського, де планують відремонтувати другу ділянку цієї дороги, а також другі ділянки на вулиці Франка, Кондратюка та Ломоносова. У найближчих планах міської ради і ремонти вулиці Пилипа Орлика та провулку Олександра Кондратюка. Ремонтні роботи із капітального ремонту доріг також відбуватимуться у селі Бурти, по вулиці Нарбутівська верхня.  

Загалом, за три роки у Шполянській ОТГ було відремонтовано близько 90 доріг. Новеньке покриття отримали вулиці Шполи, Кримок, Іскреного, Скотаревого, Капустиного та Лебедина. Крім доріг облаштовували і тротуари із повною заміною бордюрів. Критеріями, які визначали першочерговість проведення ремонтів, були транспортне навантаження, регулярність використання, поточний стан асфальтного покриття та наближеність до соціально-значимих об’єктів інфраструктури (освітні та медзаклади, заклади соціальної сфери тощо).

На капітальні ремонтні роботи інфраструктурної мережі з 2017 по 2020 роки з бюджету громади було виділено близько 70 млн грн. Загалом було покладено 140 850 тис м.кв. асфальто-бетонного покриття. Ще понад 20 млн грн виділялось на поточні ремонтні роботи, ямковий ремонт, грейдерування.