Кожна дорога, на якій проводиться ямковий ремонт, перевіряється інспектором з технічного нагляду

Через погіршення стану доріг громади, які відбулись після зими до міської ради та місцевих депутатів почали надходити численні звернення  громадян з проханням покращити якість покриття. 

У зв’язку з цим міський голова створив комісію, яка здійснила попереднє обстеження стану доріг комунальної власності громади. У склад комісії ввійшли представники міської ради, депутатського корпусу, КП «Благоустрій», а також інспектори технічного нагляду.

Зараз в умовах дії воєнного стану кожна дорога, яка потребує покращення технічного стану, підлягає ретельній перевірці обласної військової адміністрації відповідно до Постанови КМУ № 590. 

Так, комісія міської ради спільно з обласними спеціалістами відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції, які були направлені за дорученням ЧОВА, провели повторне обстеження і виявили 52 дороги, що потребують першочергового ямкового ремонту.  Склали відповідні акти і передали на перевірку до Черкаської обласної військової адміністрації.

При формуванні Реєстру вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Черкащини, що потребують покращення технічного стану, коштами місцевого бюджету за сприяння депутата обласної ради Анатолія Ткаченка були включені всі пропозиції, надані Шполянською ОТГ, і затверджені розпорядженням начальника ЧОВА Ігорем Табурцем.

 – Навіть в умовах воєнного стану і складної економічної ситуації ремонтувати дороги потрібно. Щоправда, плани з капітальним ремонтом довелося відтермінувати, зараз ремонтуємо дрібні ямки, щоб підтримувати дороги в належному стані для безпечного проїзду – наголосив міський голова Сергій Кравченко.

Наразі кожна дорога, на якій проводиться ямковий ремонт, перевіряється інспектором з технічного нагляду. За підрядником залишається обов’язок виконувати такі робити якісно, адже у разі виявлення невідповідності якості дорожніх робіт оплата здійснюватися не буде.