Кредитна спілка «Добробут» долучилася до придбання реанімобіля для АТО

3 лютого 2015 року в м. Стрий був освячений та відправлений на схід України у зону АТО (район м. Лисичанськ) спільно придбаний реанімобіль під назвою «Покрова». Обряд освячення здійснив отець Мирон, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці м. Стрий Української греко-католицької церкви. Реанімобіль переданий начальнику медичної служби 3-го механізованого батальйону лейтенанту Петру Левку. За сприяння директора Стрийського коледжу Василя Дмитришина автомобіль було доукомплектовано та перевірено його технічний стан.

Кошти збиралися по всьому світу українськими кредитними спілками, членами кредитних спілок та окремими доброчинцями. Ініціаторами збору стали активісти ГО «Майдан Стрийщини». Підтримала цю гуманітарну місію і Шполянська кредитка спілка «Добробут» на чолі з Ларисою Пресліцькою.

Всього за 1,5 місяці було зібрано на ці цілі 96534 грн. Реанімобіль придбали у Польщі. Залишок коштів — 15763 грн. ініціатори акції планують використати на новий реанімобіль, якщо ще поступатимуть кошти, або на ремонт якогось із наявних у зоні АТО.

Просимо всіх небайдужих приєднатися до цієї шляхетної справи! З пропозиціями просимо звертатись до редакції «Шполяночкка+»! Дякуємо наперед, Вам зарахується на небі! АДЖЕ МИ — УКРАЇНЦІ! МИ МОЖЕМО! МИ ВІРИМО! МИ ПЕРЕМОЖЕМО! БО МИ ЄДИНІ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Ганна ШВЕЦЬ.