Культура і духовність — в пріоритеті міської влади

Впродовж поточного робочого тижня міський голова Шполи Сергій Кравченко з робочим візитом відвідав міську та центральну районну бібліотеки. Очільник міста оглянув стан приміщення, поспілкувався з керівниками закладів та з’ясував потреби та проблеми бібліотек. Директор Шполянського МБК Лідія Поліщук провела змістовну екскурсію в музеї сільського господарства, ознайомила з роботою міської бібліотеки. Міський голова уважно оглянув полиці з книгами та поспілкувався з бібліотекарем Аллою Самойленко щодо книжкового забезпечення та вподобань сучасних читачів. З’ясувалося, що наразі шполяни цікавляться переважно сучасною українською літературою. Найчастіше беруть жіночі романи, детективи та книги для дітей. Востаннє бібліотечний фонд поповнювався у вересні на 10 книг.

Очільник міста висловив занепокоєння станом приміщення міської бібліотеки, яке не опалюється та потребує ремонту.

Привітно зустріли Сергія Кравченка і в центральній районній бібліотеці, де нещодавно поповнили книжковий фонд ще на 30000 книг. Частину цих книг вже передали в сільські бібліотеки.

— Шполянські бібліотеки мають працювати ефективно. Потрібно створити всі умови, щоб і дітлахи, і дорослі хотіли відвідувати ці заклади. І ми все для цього зробимо, — сказав Сергій Кравченко