Курйози під час виборів

Курйозний випадок трапився під час виборчого процесу в Одесі. Чоловік вирішив повернути свою дружину додому, яка є членом виборчої комісії. Як повідомляє прес-служба МВС, він нічого кращого не придумав, як «замінувати» навчальний заклад, де була виборча дільниця.
Чоловік подзвонив у міліцію і повідомив, що в басейні Одеського політехнічного університету закладена бомба. Та після перевірки об’єкта вибухових пристроїв і речовин не виявили. Зараз чоловіку загрожує позбавлення волі до 5 років ув’язнення.
***
Нетвереза голова виборчої комісії в одному із сіл на Вінниччині вкусила за ніс спостерігача громадянської мережі «ОПОРА». Про це у Facebook написала координатор громадської мережі «ОПОРА» Ольга Айвазовська.
***
В Одесі на дільниці №511204 голова комісії після закінчення голосування закрила на ключ приміщення і відмовилася випускати членів комісії навіть в туалет і на свіже повітря.
Як повідомляє Комітет виборців України, в такому режимі члени комісії працювали з 20-ї години неділі, і станом на 12 год. понеділка їх не випустили.