Квіти, премії, увага і турбота: в ГК «ЛНЗ» вітали представниць прекрасної статі

Початок весни, початок життя в природі, перше тепло завжди асоціюється з весняним святом жінок – Днем 8 Березня. На теренах Шполянщини найбільше представниць прекрасної статі трудиться на найпотужнішому підприємстві – в ГК «ЛНЗ». Напередодні свята кожна із 670 жінок Групи компаній отримала квіти та премії.

Директор «Лебединського насіннєвого заводу», депутат Черкаської обласної ради Анатолій Ткаченко розповідає, що незважаючи на те, що сьогодні вже не існує поділу на «чоловічі» та «жіночі» професії, а жінки ГК «ЛНЗ» мають всі умови розвитку нарівні з чоловіками, в компанії вирішили не відходити від традиції вітання жінок у цей день. 

– Жінки надихають нас, чоловіків, бути кращими. За що ми їм маємо дякувати щодня. А 8 березня – це лише привід для уваги до наших жінок, яка зайвою не буває, – каже Анатолій Миколайович. – Хоча, жінки, які працюють в компанії, не обділені увагою і упродовж року. Всі працівники ГК «ЛНЗ» мають рівні можливості розвиватися як професіонали, лідери, особистості, отримувати задоволення від своєї діяльності та творчої самореалізації.

З цим погоджується і начальник зміни елеватора Тетяна Цибенко.

– Що може бути приємніше у свято, аніж перші весняні квіти? – посміхається пані Тетяна. – На нашому підприємстві це вже стало доброю традицією, і щороку ми, жінки, крім квітів, отримуємо й фінансове заохочення. – Вдома мене також привітала чоловіча половина сім’ї, створивши святковий настрій на всі дні.

Турботу і увагу від чоловіків у ГК «ЛНЗ» відчувають не лише у день 8 Березня, а впродовж усього року, розповідає начальник відділу кадрів ГК «ЛНЗ» Юлія Заплішня. 

А ще тут на практиці запроваджують принципи ґендерної рівності та рівних можливостей. На підприємстві завжди підтримують жіночі ініціативи і зацікавлені в тому, щоб чоловіки та жінки були рівними партнерами в будь-яких економічних проєктах.