Лебединські футболісти святкували третю перемогу над суперником

6 червня відбувся п‘ятий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. Футболісти «ЛНЗ-Лебедин» свою чергову зустріч проводили вдома з командою «Лідер» із Золотоніського району. Команди добре знають одна одну, адже це було вже четверте протистояння нинішнього року: двічі перемогу святкували лебединські футболісти, одного разу перемога дісталася золотонісцям.

Гра розпочалася без розвідки, але за територіальної переваги господарів майданчика, які повністю заволоділи ініціативою. Під час однієї з атак лебединців м’яч влучає в штангу після удару В’ячеслава Ткаченка. Перший тайм закінчується нульовою нічиєю.

В другому таймі наші футболісти проводять заміни гравців, щоб підсилити атаку, але м’яч вперто обминає ворота суперника. Лише на 71-ій хвилині футболісти «ЛНЗ-Лебедин» проводять швидкісну атаку, яку результативно завершує Михайло Лисоконь — 1:0. До кінця поєдинку результат не змінився.

Артем Охременко і Максим Кретов відзначилися голами в Монастирищі

13 червня відбувся шостий тур чемпіонату області з футболу серед команд вищої ліги. Свою чергову зустріч футболісти «ЛНЗ-Лебедин» проводили на виїзді з командою «Авангард» (смт. Монастирище). Гра проходила в спеку, тож гравці обох команд діяли в невисокому темпі. Гості повністю контролювали хід поєдинку, раз за разом створюючи гострі моменти біля воріт господарів. Але вже вкотре наші нападники не використовували слушних нагод для взяття воріт противника.

На 30-ій хвилині воротар «Авангарду» збив у штрафному майданчику нашого півзахисника Андрія Бабенка. Арбітр матчу призначив 11-метровий штрафний удар, який чітко реалізував Артем Охременко — 1:0. На 43-ій хвилині господарі створили 100-відсотковий момент біля воріт «ЛНЗ-Лебедин», але наш голкіпер Євген Дейнеко врятував свою команду, відбивши з близької відстані удар нападника господарів. Перший тайм завершився з мінімальною перевагою гостей — 1:0.

В другому таймі наші гравці повністю контролювали хід зустрічі, але щоразу під час слушних нагод для взяття воріт противника марнували свої шанси. Лише на передостанній хвилині матчу Максим Кретов зумів реалізувати зручний момент — футболісти «ЛНЗ-Лебедин» перемогли з рахунком 2:0.