«Лебединський триллер»: «ЛНЗ» за півкроку від півфіналу Кубку України

«ЛНЗ-Лебедин» у першому матчі 1/4 фіналу Кубку України серед аматорів здобув перемогу над «Олімпією». У матчі було забито 5 голів, інформує видання «Табло.Черкаси».

Команди жваво почали, придивилися одна до одної і почали забивати. Першими відзначились гості з Савинців. Але вже за дві хвилини «ЛНЗ» зрівняв рахунок і навіть вийшов уперед: спочатку Ткаченко підібрав м’яч у карній зоні і з розвороту з лівої ноги пробив під стійку, а потім Дєдов подачею знайшов Коломійця, який також не схибив.

Утім, на перерву команди могли піти за іншого рахунку. У доданий час м’яч вислизнув із рук воротаря господарів Козаченка і вже в боротьбі на газоні він зачепив нападника з фолом – арбітр призначає пенальті. Утім голкіпер намертво бере цей одинадцятиметровий. Перерва.

Дмитру сподобалося бути в центрі уваги і на 52-й хвилині він знову фолить, збиваючи суперника, який встиг прокинути м’яч повз руки голкіпера. Ще один пенальті, але цього разу гол. Кірпіченко пробив у той же кут і зрівняв рахунок – 2:2.

Найцікавіше залишилось на останні 15 хвилин матчу. Таку кількість убивчих моментів соромно згадувати. Отже, 78 хвилина – Литовчак опиняється один перед воротарем і не забиває; 84 хвилина – Ткаченко тягне м’яч через пів поля, збирає на себе захисників і віддає Балацькому, який так само марнує ідеальну позицію; та сама хвилина і Колос ледь не скористався непорозумінням у захисті гостей; 87 хвилина – Ткаченко заробляє штрафний і з 20 метрів не влучає у ворота; 90 хвилина – Литовчак бореться з голкіпером і захисником, м’яч випадає Колосу, перед яким порожні ворота, але в останню мілісекунду захисник встигає врятувати Олімпію. Нарешті 90+1 хвилина – подача з кутового і Литовчак головою підрізає під дальню стійку – 3:2! На завершення матчу міг забивати ще Калініч, але удар в падінні головою летить повз ворота.

У підсумку перемога ЛНЗ 3:2. Матч-відповідь відбудеться цього тижня в Савинцях, Полтавської області.

В той же час, за кілька днів після такої важкої гри «ЛНЗ» зіграв у гостях у «Первомайська», де здобув переконливу і розгромну перемогу з рахунком 4:0. Хет-триком у ворота господарів відзначився Віталій Грицай.