«ЛНЗ»–«Діназ»: впевнена перемога і друге місце в турнірній таблиці

«ЛНЗ» та «Діназ» вже зустрічались в аматорському чемпіонаті та на меморіалі Макарова, проте в Другій лізі команди зустрічаються вперше.

Досить рішуче розпочали гості. Вони перші завдали удар по воротах, потім заробили небезпечний штрафний неподалік штрафної «ЛНЗ», але захист черкасців та Андрій Попович впевнено відбивала усі напади футболістів «Діназу». Та вже на 17 хвилині влучним ударом зі штрафного Іван Бобко відкриває рахунок у матчі й повністю змінює хід гри. Тепер підопічні Юрія Бакалова почали активніше атакувати та повністю взяли ініціативу на себе. У першому таймі гравці «ЛНЗ» могли ще кілька разів відзначитися, проте рахунок лишився незмінним.

Другий тайм був схожим на перший. «Діназ» перші кілька хвилин нав’язував боротьбу «ЛНЗ», але дуже швидко черкасці почали грати у свій футбол: впевнений та розкутий. Були нагоди відзначитися у Пучковського, Замуренка та Галенка. Проте спрацював ефект Джокера. Сулі, що вийшов на заміну, вистачило всього сім хвилин, щоб забити гол та поставити крапку в матчі з «Діназом» – 2:0.

«ЛНЗ» впевнено обігрує «Діназ» та вривається на друге місце у турнірній таблиці.