«ЛНЗ-Лебедин» — в 1/16 розіграшу Кубка України

30 серпня «ЛНЗ-Лебедин» у м. Вишневе Київської області провів матч-відповідь попереднього етапу Кубка України з футболу серед аматорських команд. Після  перемоги в Лебедині — 2:1 наші футболісти здобули важку перемогу і на чужому полі також — 2:1. Голи в нашій команді забили Віталій Грицай, Мар’ян Литовчак. Таким чином «ЛНЗ-Лебедин» пробився в 1/16 розіграшу Кубка України серед аматорів. Матчі цього етапу заплановані на 13 та 20 вересня. Суперник нашої команди — «Світанок-Агросвіт» с. Шляхове Бершадського району Вінницької обл.

2 вересня відбувся 14 тур чемпіонату області  з футболу серед команд вищої ліги. На «ЛНЗ-Арені» наша команда приймала команду «Росава-Наша Ряба» с. Степанці Канівського району. Гра пройшла за переваги господарів поля, гості лише оборонялися, сподіваючись на контратаки, але наприкінці першого тайму Сергій Дєдов відкрив рахунок 1:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин». Так закінчився  перший тайм.

Друга половина зустрічі пройшла за схожим сценарієм під занавісу поєдинку. Остаточний рахунок  встановив Сергій Барбанов — 2:0 на користь «ЛНЗ-Лебедин».