«ЛНЗ» на характері вириває перемогу над «Інгульцем» та виходить до наступного раунду

Минулого тижня у Черкасах відбувся черговий матч в рамках Кубку України з футболу. В 1/16 фіналу лебединці протистояли ФК "Інгулець", який виступає у "Прем'єр-лізі". У підсумку черкаські футболісти забили вирішальний гол на останніх хвилинах гри. До Черкас повернувся великий футбол. «ЛНЗ» у професійному футболі близько двох місяців, але вже «привіз» у Черкаси команду УПЛ.

Перший тайм жвавіше розпочали гості. Вони впевнено атакували та намагались забити швидки гол. На 5 хвилині «ЛНЗ» спіткала прикра втрата — травмувався нападник Дмитро Сула. Його замінив Павло Замуренко.

На 18 хвилині «Інгульцю» вдалось відкрити рахунок у матчі. Після подачі з кутового Плохотнюк заштовхав м’яч у ворота лебединців. Та вже під кінець тайму Долінський зрівняв рахунок — 1:1.

У другому таймі гра стала більш насиченою та видовищною. Обидві команди хотіли завершити гру в основний час та звісно, вийти до наступної стадії Кубку.

Проте впродовж тайму ні «ЛНЗ», ні «Інгулець» не змогли забити. Вже у компенсований арбітром час, на 92-й хвилині черкащанин Сторчоус обігравши воротаря влучним ударом вразив ворота петрівця Шуста.

Кінцевий рахунок матчу - 2:1 на користь "ЛНЗ", які продовжать виступи у 1/8 фіналу Кубку України з футболу.

У наступній стадії розіграшу лебединці зустрінуться з дніпровським "Дніпро-1". Матч відбудеться на «Черкаси-Арені». Базова дата проведення матчу — 27 жовтня .

Слід зауважити, що "ЛНЗ" стала єдиною командою Другої ліги, яка вийшла в 1/8 фіналу КУ.