ЛНЗ підписало 16-річного форварда

ФК ЛНЗ підписав професіональний контракт із 16-річним нападником Владиславом Фанталіним, який є вихованцем ФК Черкаси і Дніпро-80. Останні декілька років з Фанталіним працювали Олександр Агарін і Валентин Горкун. 

Після підписання контракту з ФК ЛНЗ, «Фанта» вирушив в оренду до МСК Дніпро. У першому ж матчі за команду U19 Владислав оформив хет-трик

– Я спочатку не повірив, був у шоці, радів дуже. Мене підтримали хлопці в Дніпрі-80, батьки й друзі, але по-особливому зреагував дідусь – ледь не плакав. Він зіграв ключову роль у моєму захопленні футболом. В дитинстві повів мене на гру Славутича, після чого я загорівся цим спортом. 

Перший тиждень переходу з дитячого футболу до дорослого дався важко, але мені подобається такий прогрес. Намагаюсь досягти рівня гравців, які вже мають певний досвід, – розповів Фанталін.

Валентин Горкун, тренер Дніпро-80: «У минулому сезоні вищої ліги ДЮФЛУ Влад забив 18 голів у 20 матчах. Хлопця переглядали і Василь Гречаний запропонував контракт. Я вирішив не тримати його, бо такий шанс буває раз у житті. 

Були ще пропозиції від різних академій, Шахтар хотів переглянути, але вирішили залишитись тут, тому що йому потрібно ще закінчити школу і він матиме можливість вдома грати у Другій лізі».