ЛНЗ» розбив «Білу Церкву». Один із гравців серйозно травмувався

ФК «ЛНЗ» у матчі 7-го туру чемпіонату України здобув крупну перемогу над ФК Біла Церква. У кінці першого тайму Юра Іваночко зазнав серйозної травми коліна.

«ЛНЗ» контролював матч із перших хвилин, але забити вдалося лише на 32-ій: Сторчоус буквально запхав м’яч у ворота і поклав старт справжньому голепаду на «ЛНЗ-Арені». До речі, про поле. Незважаючи на рясну зливу, газон був у відмінному, як для таких умов, стані: ні калюж, ні змитої розмітки.

Перед самою перервою сталася найжахливіша ситуація в матчі: Юра Іваночко зазнав болючої травми коліна. Футболіста одразу повезли до лікарні, а Бакалов у післяматчевому інтерв’ю розповів перші подробиці.

На другу половину «ЛНЗ» вийшов забивати. Голкіперу «Білої Церкви» довелось п’ять разів витягати м’яча із сітки і ще більше рятувати свої ворота. По разу відзначились Котляр, Замуренко, Ткаченко і двічі Кос.

Упевнена перемога 6:0. Далі «ЛНЗ» проведе тиждень тренувань, а 24 жовтня вирушить до Києва на гру з «Атлетом».

«ЛНЗ» (Лебедин, Черкаська обл.) – «Біла Церква» (Біла Церква, Київська обл.) 6:0. Голи: Сторчоус (32), Замуренко (48), Котляр (50), Кос (74, 80), Ткаченко (75)

ЛНЗ: Панченко – Листопад (Даценко 85), Сафонов, Кошелюк, Бурлін, Пиріг, Сторчоус, Іваночко (Ткаченко 44), Котляр (Пуш 78), Замуренко (Шаповал 68), Пучковський (Кос 69). Головний тренер: Юрій Бакалов

Біла Церква (старт): Скворцов, Городенко, Скорба, Лисенко, Єванг Мішель, Загурський, Білоус, Герасименко, Солью Абубакрі, Бамба Жеіс, Лешенок. Головний тренер: Вадим Мандрієвський