«ЛНЗ» впевнено обіграв «Любомир»

Гра почалась з активного наступу від підопічних Юрія Бакалова. За перші п‘ять хвилин черкасці завдали кілька небезпечних ударів по воротах Любомира. Уже на 8-ій хвилині Галенко, зігравши на добиванні, відкриває рахунок у матчі. На 14-ій хвилині після фолу на Галенку в штрафній «Любомира» рефері призначає пенальті. Виконує його Сафонов, проте голкіперу киян вдається парирувати удар. Загалом, перший тайм був дуже динамічним та багатим на моменти від черкаської команди, проте рахунок так і лишився незмінним – 0:1.

Другий тайм був менш динамічний, проте вже на 60-ій хвилині Сторчоус подвоює перевагу «ЛНЗ». А ще за кілька хвилин після подачі Войцеховського відзначається Сула, який вийшов на заміну менше п’яти хвилин тому. Справжній Джокер Юрія Бакалова.