Людська вдячність

Зі святом, шановний наш депутате!

Ми, виборці вулиць Іванівської та Валі Котика, хочемо через газету привітати нашого депутата від партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолія Павловича Осадчого з призначенням на посаду директора  Шполянського НВК «ЗОШ І-ІІІ  ст. №3-гімназія» і побажати йому творчого злету, здоров’я, успіхів! Щоб колектив, який він очолив, працював плідно, сіяв у серця наших дітей та онуків зерна доброти.

Анатолію Павловичу виборці вдруге довірили працювати депутатом у нашому мікрорайоні. І ми не помилилися, що знову обрали його. За цей час на наших вулицях зроблено багато.

Вдячні йому та його однодумцям за новозбудований місток, який з’єднує вулицю Іванівську, асфальтні дороги, зроблені  нинішнього року, освітлені вулиці, висипану тротуарну доріжку.

Не забуває Анатолій Павлович і привітати своїх виборців напередодні свят, постійно цікавиться життям та проблемами кожного.

Тож всі ми напередодні свята Знань бажаємо нашому депутату міцного здоров’я, сили і впевненості. Ми знаємо, що Ви можете долати всі перешкоди, працювати на совість, ростити майбутнє нашої Шполянщини, радувати своїх виборців новими здобутками.

З. Гнесь, В.Вичавка, П.Вичавка, Н.Шевченко, Л.Бойко,В.Шапошник та інші