Майбутнє лісу — у твоїх руках

Вкотре з настанням весни під егідою Державного агенства лі-сових ресурсів України проводиться Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Шполянські лісівники завжди беруть у ній активну участь і є організаторами цілого ряду відповідних заходів. «Цього року вона стартувала у Міжнародний день лісів — 21 березня, — розповідає лісничий Шполянського лісництва Олександр Хорват. — І триватиме до 18 квітня — Дня довкілля в Україні».

Олександр Миколайович зазначив, що під час проведення заходів із весняної висадки лісу залучається учнівська молодь, представники органів влади та всі, хто має бажання особисто взяти участь у створенні лісів. До спільної роботи вже долучились учні та педагогічний актив Шполянської спеціальної школи-інтернату І—ІІ ступенів, а також звичайні мешканці прилеглих те-риторій до Дар’ївського масиву.

Крім того, до свята Великодня лісництвом планується висадити 32 тисячі саджанців: дуба звичайного, дуба червоного та клена. Нині майже половина розсаджена по всій території нашого регіону.

Із офіційної веб-сторінки Шполянської районної державної адміністрації.