Майно міжшкільного НВК таки перейде громаді

    Після того, як у минулому номері «Шполяночка+» оприлюднила матеріал про опір керівника відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської райдержадміністрації Павла Вербівського передачі майнового комплексу Шполянського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Шполянській громаді, — спільна комісія районної та міської рад з інвентаризації майна побувала у вищезгаданому закладі.

   Як повідомила начальник відділу освіти, у справах сім’ї, молоді і спорту, культури й туризму Шполянської міської ради Ірина Каландирець, незважаючи на ряд деяких зауважень, у підготовлених актах значиться все майно, котре має перейти разом з НВК у комунальну власність громади. Процес передачі установи разом з усіма іншими об’єктами гуманітарної сфери із відповідного переліку Шполянській ОТГ має остаточно завершитися на початку грудня поточного року. 

   Як з’ясувалося, реалізувати плани залишити у відділі освіти райдержадміністрації майно НВК пану Вербівському завадили іще одні не враховані ним обставини — реєстрація всієї наявної техніки у МРЕВ на балансі НВК. Для того, щоб її змінити, потрібна згода районної ради.