Марафон на честь Чернявського знову фінішував у Товмачі

Минулої суботи, 4 серпня, на центральній площі міста Шпола відбулися традиційні урочистості з нагоди проведення міжнародного марафону «Шпола-Товмач» на честь пам’яті відомого земляка Івана Єремійовича Чернявського, чемпіона Європи, першого легкоатлета Черкащини, який у 1956 році представляв Україну на XVI Олімпійських іграх у Мельбурні. Рекорд Черкащини з бігу на 10 км, встановлений Іваном Чернявським у 1955 році, до цього часу не перевершений. Захід організували за підтримки клубу любителів бігу «Ритм».

Цьогоріч до марафону долучилися представники Франції, жителі Шполянського району, гості з міст Умань, Черкаси, Рівне, спортсмени КЛБ «Ритм».

Пробіг відбувся за двома дистанціями: 5 км від села Скотареве до села Товмач та 20 кілометрів — від міста Шпола до села Товмач.

Переможцями пробігу стали: на дистанції 5 км І місце серед жінок — Альона Булава (м.Черкаси), серед чоловіків І місце — Владислав Сінельник (м.Сміла), ІІ місце — Ярослав Лагойда (громадянин Франції), ІІІ місце — Ігор Черненко (м.Черкаси).

На дистанції 21 км серед жінок І місце — Інна Мальчик (м.Шпола), серед чоловіків І місце — Сергій Мальчик (м.Шпола), ІІ місце — Олександр Нагорський (м.Черкаси), ІІІ місце — Вадим Сінельник (м.Сміла)

Переможців та призерів нагородили медалями та грамотами. Нагородження провели головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Шполянської РДА Олександр Бурлака та депутат районної ради Анатолій Козленко. Не залишились без призів й інші учасники. Їх нагородили грамотами, продуктовими наборами за участь у змаганні.

Спонсорами заходу виступила ТМ «Жайвір» ПрАТ Шполянський завод продтоварів, Фредерік Шавіньї та Товмацька сільська рада.

Переможці марафону - подружжя Сергія та Інни Мальчиків