«Ми не очікували, що так цікаво і незвично буде на полі!» Діти Станіславчика побували на LNZ hub

Минула п’ятниця стала по-справжньому вдалим днем для учнів Станіславчицького НВК. Ще в серпні вони зацікавилися тим фактом, що на в’їзді до села, на полі, проходять навчання, з’їжджаються відвідувачі, щодня відбуваються презентації, зустрічі, виставка техніки — і це зветься трішки незвичним словом – хаб. Через те, охочими дізнатися більше про LNZ hub і, тим паче, побувати на ньому, стали учні усієї школи.

За підтримки керівника ПП «Метроагрофірма» Ігоря Постернака учні та навіть найменші — вихованці дитячого садочка – отримали запрошення відвідати агро-платформу LNZ hub

Оскільки в школі саме проходив Олімпійський тиждень, учні прибули на велосипедах під Олімпійським прапором, виготовленим власноруч. Ведучий презентації від LNZ Group Олександр Кравченко гостинно запросив гостей на територію платформи. Учні отримали подарунки, посмакували солодощами та дуже смачною кукурудзою з різними соусами. Далі естафету перейняв Володимир Ільченко, менеджер з агротехнологій. Він представив презентацію про історію виникнення та становлення Лебединського насіннєвого заводу, його керівників, роботу заводу, який є найбільшим з експорту пшениці, кукурудзи, сої, ячменю, сьогодні.

— Нашим учням цікаво було дізнатися про використання найновіших технологій при вирощуванні культур, побувати у лабораторіях на виробництві, почути, що кожен 5-ий українець працює у сільському господарстві, а 26 із найбільших світових компаній є аграрними, — розповідає директор Станіславчицького НВК Лариса Бобошко. —Слухали, затамувавши подих, і найуважніші отримали ще маленькі подарунки-кепки за правильні відповіді на питання вікторини. Ними стали учень 8 класу Віталій Цьома та учениці 9 класу Елла Лозова, Марина Коломієць та Софія Коман.

Інженер заводу Олександр Гаврилов показав дітям найновіші види техніки-жатки, комбайни, трактори, підкріпивши свою екскурсію цікавою розповіддю. І, спіймавши захоплені погляди, дозволив «покерувати» тракторами. Радощам не було меж! Навіть дорослим, захотілося відчути себе дітьми. Наприкінці зустрічі Ігор Постернак, добре знаючи прислів’я «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути», пообіцяв учням екскурсію на сам Лебединський насіннєвий завод, який завжди гостинно запрошує усіх бажаючих.

Слова подяки щиро лунали з вуст школярів, дітей, дорослих за прекрасно і з користю проведений час, за вміння організувати роботу так, що цікаво було усім, за гостинність та розуміння, за небайдужість до найменших громадян. Хто-зна, можливо і не всі стануть комбайнерами, трактористами та агрономами. Може, і не всі працюватимуть у сільському господарстві. Але те, що діти пронесуть через усе життя те, що вони прожили і перепустили через себе на LNZ hub — це факт.

Дитячі враження:

Віталій Цьома, 8 клас: «Супер! Круто! Не очікував, що так цікаво і незвично буде на полі!»

Ліза Броварська, 8 клас: «Мій молодший братик Іванко не відходив від трактора і ні разу не вередував. Мабуть, буде трактористом!»

Софія Коман, 9 клас: «А я думала, що в роботі біля землі немає нічого цікавого. Скільки нового сьогодні дізналися! А які ми гарні за кермом трактора!»

Сергій і Віка Косовани, 9 та 6 клас: «Дуже б хотілося на екскурсію в сам завод! Знаємо, що наша мрія збудеться. Сьогодні все надзвичайно! Нехай нам позаздрять ті, хто не був на виставці, бо ми дізнались дуже багато нового!»

Валерія Корецька, Дмитро Атаманенко, 4 та 3 клас: «Наші молодші Софійка та Володя ще вчора тільки й говорили «хаб, хаб», а сьогодні ще й побачили! Спасибі! Дуже гарно!»