Ми стали першокласниками…

У вересневий погожий день рідна школа відкрила свої двері у Країну Знань для першокласників. У нинішньому році у Шполянському НВК «Загальноосвітня I—III ступенів школа №3-гімназія» було відкрито три перших класи, класоводами яких стали В.М.Цвіркун, В.М.Лісогор і Ю.В.Коваль.

Уже доброю традицією у школі є проведення свята «Посвята в першокласники». Ця урочиста мить відбулася 21 жовтня. Учні перших класів справді стали прешокласниками, адже отримали підтвердження цьому — паспорти, медалі, які зберігатимуть все життя.

Розповідаючи вірші, діти дуже хвилювались, але у них була посмішка, а у їхніх батьків — сльози на очах, що так швидко виросли їх діти, що недавно вони були дошкільнятами, а нині — школярі. Радості не було меж, коли вони отримали подарунок від казкових героїв, Мальвіни та Буратіна, свій перший шкільний документ, медаль першокласника. На святі першачки довели батькам, вчителям, старшокласникам, що вони з гордістю можуть нести звання «школяр». А щоб дітям було веселіше і цікавіше навчатись у школі, батьки зробили подарунки — футбольні та баскетбольні м’ячі.

А яке свято без солодощів? Звичайно, наприкінці урочистостей діти задмухали свічки, які знаходилися на святковому торті, як символ народження дружнього шкільного колективу. На святі панувала атмосфера доброти, щирості та поваги. Цю мить першокласники та їхні батьки запам’ятають на все життя. Після закінчення свята діти радісно пишались: «А ми вже першокласники...».

Тетяна ЦВІРКУН, учениця 10-Г класу, міністр навчання Шполянського НВК «Загальноосвітня I—III ступенів школа №3-гімназія».