Ми вдячні батькам за родинну згуртованість

Щоліта у нашому міському дитячому садочку «Ялинка» є один місяць, коли замовкає дитячий сміх, не чути дзвінких голосочків на майданчиках — і у групах наступає пора канікул. Але для працівників садочка не припиняється робота, бо готуємося до нового навчального року.
Цього літа батьки нашої групи «Віночок» надали активну підтримку в процесі підготовки. Власними силами за зібрані кошти відремонтували ігрову кімнату та поновили ігровий майданчик.
Хочеться висловити подяку всім небайдужим до наших проблем батькам, які щорічно підтримують нас, також всім, хто особисто допомагав у проведенні ремонтних робіт: Ірині та Сергію Бойкам, Зої Юхименко, Тетяні Максименко, Оксані Галеті, Володимиру Коваленку, Оксані та Євгенію Карбівничим, Оксані Скляр, Аллі Смик, Сергію Козію.
Висловлюємо подяку також сім’ям Максима Рабенка, Артема Ткаченка, Павлика Домчука, Артема Полтавця, Дані Батюкова, Софії Бондар, Лєри Килимистої, Марійки Кошової, Дениса Нелиня, Жені Ратушного, Дані Тимошенка, які надали додаткову матеріальну підтримку у придбанні матеріалів для завершення ремонтних робіт.
Тож першого вересня в оновлених дбайливими руками батьків затишних куточках знову забриніли дитячий сміх і вигуки щирого здивування.
Спасибі за підтримку і взаєморозумінняю.

З повагою і вдячністю працівники групи «Віночок» міського ДНЗ №1«Ялинка».