Ми залишаємося дружними і донині

― Щороку першої неділі липня своє професійне свято зустрічають кооператори району. Незважаючи на фінансові труднощі, адже переважна більшість серед нас пенсіонери, вирішили цього року провести свою зустріч у кафе «Бінго» і не пошкодували, бо працівники цього закладу і обслуговували нас гарно, і страви приготували смачні, ― розповідають учасники зустрічі.

Ідея щорічно збиратися в своє професійне свято належить колишньому директору 26-ої дирекції Аллі Золотоверхій, яка щороку приїздить на цю зустріч аж із м. Біла Церква з подарунками та сюрпризами для всіх.

Організаторами нинішнього свята стали також Клавдія Пікун, Любов Бакуменко, Любов Фещенко, які домовились із працівниками закладу про цікавий і змістовний вечір.

В такий день не забули присутні на зустрічі хвилиною мовчання вшанувати пам’ять тих колег, які пішли у Вічність.

Але життя продовжується. Ділились кооператори своїми успіхами та проблемами року, що минув. Згадували, як проводили виїзну торгівлю у спеку і холод, дощ і мороз.

Раїса Присяжненко, Лідія Діденко та Віра Запісецька ділились спогадами про змагання з соціалістичної праці, коли вони виборювали призові місця. Згадували й ювілей колеги ― ветерана торгівлі Лідії Капусти, яка минулоріч відзначила своє 80-річчя.

― Прикро лише, що в це свято забувають про нас, пенсіонерів, тих, за чиї заслуги досі існує кооперація, а так хочеться відчувати і себе у цій спільній і дружній сім’ї, якою ми себе вважали завжди. Тож сподіваємося, що наступного року зможемо розділити радість свята, подивитись концерт, посидіти за чашечкою кави разом зі своїми колегами з райспоживспілки, ― зазначають вони насамкінець.

Сергій ХОЛОДНИЙ.