Міноборони України запроваджує два нових види військового резерву

В Україні вводять територіальний і громадський резерв

Міністерство оборони України запроваджує два нових види військового резерву - територіальний і громадський. Про це повідомила речник відомства Вікторія Кушнір.

- Нам треба залучити до організації підготовки територіального резерву місцеві органи виконавчої влади. Крім того, нам потрібно об'єднати представників громадських об'єднань та волонтерів з метою підтримки військового резерву та ввести нові види резерву - територіальний і громадський, - сказала вона.

Кушнір пояснила, що територіальний резерв посилить обороноздатність територій усіх адміністративно-територіальних одиниць районного значення.

Новий міністр оборони розповів про наступну хвилю мобілізації

- Загони оборони будуть формуватися в кожному районі на базі районних та міських військових комісаріатів, - зазначила вона.

У рамках цього напрямку Міноборони працює над впровадженням системи загального військового навчання населення за швейцарською моделлю постійної планової підготовки резерву.

- Це може бути і інформаційна, і волонтерська підтримка, підготовка і залучення членів організації до військової служби і т.д., - сказала Кушнір, додавши, що представники нового виду резервів отримають офіційний статус резервіста громадського резерву.

Джерело:Корреспондент.net.