Мінус один: на 196 виборчому окрузі кандидат оголосив про припинення участі у виборах

Кандидат в народні депутати України по 196 одномандатному мажоритарному виборчому округу, корсунський громадський діяч Олег Собченко хоче зняти свою кандидатуру з виборчих перегонів. Про це він повідомив на своїй сторінці у facebook.

— Коли я приймав рішення балотуватися, в той же час у справі Сергієнка намітився дуже серйозний здвиг, тому що один із бандитів погодився говорити, і якби він заговорив, рейтинг Бобова неминуче впав би, і йому б довелося втікати з країни посеред виборчої кампанії, — розповідає у своєму відеоповідомленні Олег Собченко. — Навіть якби я збільшив свій результат удвічі, все одно я би не зміг боротися з Геннадієм Бобовим за першість, і я змушений зняти свою кандидатуру з виборів, саме для того, щоб більш рейтингові кандидати продовжили боротьбу проти нього. Тому що для себе на цих виборах я в першу чергу бачу саме повалення його влади тут, на окрузі, і притягнення його до відповідальності за те, що він зробив. Окрім усього іншого, в політичному плані він є абсолютно російським кандидатом, що виконує план капітуляції, який підтримує і чинний президент. Тому підтримати цей весь російський «двіж» у парламенті, підтримавши ще одного російського кандидата — це було б неправильно.

Кандидат у депутати також закликав власних прихильників у жодному випадку не голосувати за інших проросійських кандидатів, які, на його думку, представляють політичні сили Ігоря Смешка, Надії Савченко, Опозиційного блоку та Зеленського.

— Своїх прихильників застерігаю ні в якому разі за це не голосувати. Прошу вчинити відповідально — прийти на вибори і не голосувати за російське, — підсумував корсунський активіст відеозвернення.