Міська рада допомагатиме поліції

На останньому засіданні виконавчого комітету було розглянуто понад 30 питань. Затверджено проектно-кошторисні документації з капітального ремонту малого спортивного залу та туалетних кімнат правого крила ЗОШ №3- гімназії. Надано дозволи різного спрямування місцевим підприємцям та прийнято низку рішень соціального характеру.

Засідання виконавчого комітету відвідав начальник Шполянського РВ національної поліції України Вадим Різник. Він доповів про роботу свого відділку за період з липня 2018 року дотепер. Під час доповіді міський голова та члени виконкому ставили наболілі для жителів питання щодо дотримання правил дорожнього руху на території громади.

За словами Вадима Різника, у Шполянському РВ бракує кадрів та технічних засобів, що суттєво впливає на криміногенну ситуацію в районі.

— Міська рада готова допомагати у вирішенні проблемних питань поліції – звертайтеся до нас, ми будемо разом з депутатським корпусом та виконавчим комітетом, вирішувати, як допомогти у закупівлі необхідного технічного обладнання — радарів, відеокамер тощо. Найголовніше, щоб жителі нашої громади були захищеними, — зазначив міський голова Сергій Кравченко.