Міська рада закликає прибрати будматеріали з прилеглих до дворів територій

Міська рада Шполянської ОТГ звернулась до жителів громади з проханням не допускати складування будівельних матеріалів та відходів, викладання каміння на прилеглих територіях до приватних домогосподарств та інших об’єктів вашої власності.

Складування будівельних матеріалів, побутових відходів поза межами власних земельних ділянок є порушенням Правил благоустрою і утримання території Шполянської міської ОТГ.

За невиконання порядку здійснення благоустрою та утримання прилеглої до приватних будівель території власник або користувач земельної ділянки несе відповідальність, передбачену Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Тож влада звертається до жителів міста і сіл з проханням в найкоротший термін прибрати власні будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, дошки, каміння та ін.), гілля тощо з прилеглих до приватних територій, з газонів, зелених зон, тротуарів та проїзної частини доріг. Ці незаконно складовані речі впливатимуть на безпеку руху, заважатимуть проведенню грейдерування доріг та роботі снігоочисної техніки взимку.