Міська рада запрошує митців до участі в конкурсі на кращий проект пам’ятника воїнам АТО

   19 липня 2017 року рішенням виконавчого комітету Шполянської міської ради затверджено Положення про конкурс на кращу проектну документацію пам’ятного знаку учасникам антитерористичної операції в східних областях України по вулиці Лозуватській м.Шполи, який оголошується з 27 липня.

    В рамках конкурсу міська рада має меті відібрати ексклюзивний проект для міста, який найяскравіше демонструватиме символізм визвольних змагань українців у боротьбі за волю на своїй законній землі, поєднання у меморіалізації сили духу наших предків і сучасних безстрашних воїнів, ознаменування сучасних доленосних подій новітньої історії України та зображення символу віри у краще майбутнє.

   — Конкурсний проект має розповісти і донести сучасним та майбутнім поколінням історію про подвиг, нагадувати нащадкам про силу, волю та гідність українського народу, який готовий до рішучих дій для збереження демократії, незалежності, територіальної цілісності держави. Саме так у Положенні окреслено смислове навантаження майбутньої пам’ятки архітектури, — прокоментувала керуюча справами міської ради Тетяна Герус під час першого засідання конкурсної комісії, яке відбулося 25 липня.

    Члени комісії погодилися із думкою, що майбутній пам’ятний знак має символізувати силу духу, сприяти піднесенню відвідувачів та пробудження у них віри у свій народ, власні сили, перемогу над окупантом.

   Тож митцям, які виявлять бажання взяти участь у конкурсі, належить розкрити свої таланти, аби максимально реалізувати задум міської ради та очікування членів спілки учасників АТО Шполянського району.

Ганна ШВЕЦЬ