Місцеві народні аматори присвятили вечір мешканцям стаціонарного відділення

Учасники народного аматорського автентичного колективу «Барвінок» Лебединського сільського клубу — завжди бажані і ждані гості в Лебединському стаціонарному відділенні територіального центру соціального обслуговування Шполянського району.

3 грудня — в Міжнародний день людей з обмеженими можливостями, вони завітали сюди, щоб порадувати стареньких своєю концертною програмою, яка містила різні жанри: і сумні твори, і гуморески, і веселі пісенні номери. Сумували глядачі, слухаючи пісні про дочку-одиначку, яку мати в барвіночку купала та «щастя-долі не вгадала» («Мала мати одну дочку») та про літа, що минають і їх назад не повернеш («Із-за гори кам’яної»). Сміялися від душі над нерадивою господинею, яка «хоч і гарна, та ледащо» («На городі квітки в’ються»), над чоловіком, що прийшов додому «трошки п’яненький» і якого провчила жінка («Раз приходжу я додому»), та над кумою, що любила гостювати щодня в куми («І учора у куми»).

Із задоволенням слухали сольні пісні у виконанні Л.Медяник та гуморески, які теж сподобалися глядачам. Вони залишилися задоволені концертом, щиро дякували колективу «Барвінок», бажали їм міцного здоров’я та запрошували частіше приходити в гості.

Людмила ГЕРАЩЕНКО, сільський бібліотекар.