МІСЦЕВІ НОВИНИ

У ШПОЛІ ПРОВОДЯТЬ ПЛАНОВІ РОБОТИ
ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАСУВОК І ЗАМІНИ
ПОЖЕЖНИХ ГІДРАНТІВ

Із середини серпня комунальне підприємство «Комунальник-сервіс» розпочало роботи з обстеження центральних магістралей водопостачання Шполи, встановлення на них засувок та заміни пожежних гідрантів.

Як повідомив директор КП «Комунальник-сервіс» Василь Пластун, до цього часу всі магістралі водопостачання були суцільними, і в разі виникнення аварійних ситуацій воду перекривали ледве не на все місто. Тож вирішили на деяких частинах трубопроводу встановити засувки, за допомогою яких можна буде перекрити лише ті ділянки магістралі водопостачання, які потребують ремонту.

Зокрема, нещодавно працівники КП «Комунальник-сервіс» встановили засувки на перехресті провулка Поштового та вулиці Таранця, перехресті вулиць Володимира Вернадського та Національної, Лозуватської та Жуковського.

Окрім того, під час виконання цих робіт працівники КП «Комунальник-сервіс» виявили пошкодження трубопроводу та ліквідували їх, за-мінивши на вулиці Національній близько 75 метрів сталевої труби на ПХВ, а також на провулку Поштовому — близько 5 метрів труби.

— Міські комунікації дуже старі. Центральному трубопроводу вже понад 50 років. Тому подекуди на трубах виникають пошкодження, — розповів майстер бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Комунальник-сервіс» Іван Жорновий.

Згодом засувки будуть встановленні на перехрестях вулиць Соборної й Івана Гончара, на вулиці Таранця та на станції другого підйому (поблизу ЗОШ №1). Як повідомив міський голова Сергій Кравченко на придбання 6 засувок із міського бюджету було виділено близько 16 тис. гривень.

Також робітники КП «Комунальник-сервіс» проводять роботи із заміни пожежних гідрантів. Відповідно до зауважень Шполянського РВ ГУ МНС згодом мають замінити 3 гідранти: на вулиці Таранця, Володимира Вернадського та поблизу ДНЗ №5 «Калинка». На придбання гідрантів із міського бюджету було виділено близько 7 тисяч гривень.

За словами директора КП «Комунальник-сервіс» Василя Пластуна, бригада АВР намагається виконувати всі роботи дуже швидко та якісно. Однак, на жаль, не всі жителі Шполи з розумінням ставляться до їхньої праці, не всі дбають про власну пожежну безпеку.

— Хочу закликати наших містян не зривати і не нівечити інформаційні знаки, що вказують на місце розташування пожежних гідрантів, — зазначив Василь Пластун.

УЧНІ МІСЬКИХ ШКІЛ
З ПОЧАТКУ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ
КОРИСТУВАТИМУТЬСЯ ПІЛЬГАМИ НА ПРОЇЗД
У ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ
Нещодавно у Шполянській міській раді пройшла нарада за участі міського голови Сергія Кравченка, директора ПАТ «Шполянське АТП-17150» Віктора Сушка, депутата Шполянської міської ради від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» і директора ТОВ «Маяк-Агро» Групи компаній «ЛНЗ» Михайла Богача. Під час зібрання присутні обговорили шляхи надання пільги на проїзд школярів у міському транспорті.

Спершу планували надавати учням міських шкіл безоплатні проїзні квитки на користування громадським транспортом. Однак, як зауважив Віктор Сушко, в такому випадку пільгою на безкоштовний проїзд користуватимуться навіть ті учні, які проживають неподалік від школи і не мають нагальної необхідності в підвезенні. Таким чином, на думку директора ПАТ «Шполянське АТП-17150» Віктора Сушка, за великої наповненості автобусів значно знизиться рівень комфорту пасажирів.

Дослухавшись до думки Віктора Сушка, Михайло Богач запропонував залишити символічну плату за проїзний квиток школяра. Іншу ж частину вартості квитка оплатить Група компаній «ЛНЗ».
Так, присутні на нараді вирішили виготовити проїзні квитки школяра, які кожен учень зможе придбати всього лише за 40 гривень. Іншу частину вартості кожного придбаного квитка в сумі 80 гривень оплатить керівництво Групи компаній «ЛНЗ».

— Діти, які добираються до школи і зі школи автобусом, щомісяця витрачають на дорогу близько 140 гривень. Тож, я переконаний, введення в обіг пільгових квитків школяра стане чудовим подарунком для наших міських школярів до Дня знань, — вважає міський голова Сергій Кравченко.

Продаж проїзних квитків школяра розпочнеться з 25 серпня і триватиме протягом всього навчального року. Придбати проїзний квиток можна у бухгалтерії ПАТ «Шполянське АТП-17150», що знаходиться за адресою: вул. Таранця, 20.

ДОЛУЧИЛИСЬ
ДО АКЦІЇ «ОСВІТА ЄДНАЄ УКРАЇНУ»
З нагоди 25-ої річниці проголошення незалежності України — знаменної події у багатовіковій історії національного державотворення, з метою її гідного відзначення, засвідчення поваги до подвигу борців за свободу, незалежність і територіальну цілісність, єднання суспільства у справі розбудови України як високорозвиненої європейської держави та на виконання Указу Президента України №675 від 3 грудня 2015 року загальноосвітні навчальні заклади Шполянського району долучилися до проведення акції «Освіта єднає Україну» та виготовили один із фрагментів унікального 16-ти метрового рушника — оберегу.

Відділ освіти Шполянської райдержадміністрації висловлює подяку керівникам та педагогам ЗНЗ за участь у акції. Особливу вдячність — заступнику директора Шполянського НВК №3 Тамілі Валеріївні Спільниченко за координацію зазначеного вище заходу в районі.

ПРИМІЩЕННЯ,
В ЯКОМУ ПРОЖИВАЮТЬ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНІ
ВЕРСТВИ НАСЕЛЕННЯ, ВІДРЕМОНТУВАЛИ
Нещодавно закінчили косметичний ремонт фасаду та покрівлі будинку комунальної власності КП «Комунальник-сервіс» Шполянської міської ради, що знаходиться за адресою: вулиця Європейська, 20. В приміщенні цієї будівлі тимчасово проживають близько 20 осіб — соціально незахищених верств населення.

Зокрема, на замовлення КП «Комунальник-сервіс» побілили фасад будинку та відремонтували частину даху.

На ці роботи комунальне підприємство витратило близько 6000 гривень, працівники використали понад 30 кілограмів вапна та інших будівельних матеріалів.

Вікторія КАЛИНА.