Молодь і спорт: фінальна битва баскетбольного турніру

Місяць тому відбувся перший любительський турнір з баскетболу у центрі міста. Ініціатором гри став Олександр Чорногал, власник «Banda піца». А минулого понеділка – фінальна битва спортсменів-баскетболістів.

Неочікувано зібралось багато охочих гравців, тому організувалось 5 команд. Тоді, місяць тому, перемогу отримало старше покоління, але вони віддали своє призове місце молоді, яка була в рейтингу наступною.

— Цей турнір створений для того, щоб залучити молодь до спорту. Тому ми зробили акцент саме на підлітках. Взагалі запалила нас цією ідеєю місцева жителька Валентина Кузенна, саме вона ініціювала серед молоді прибирання баскетбольного майданчика, а ми потурбувалися, щоб молодь тут активно тренувалась, — коментує Олександр Чорногал.

Згодом такі турніри проводили і в Звенигородці. Планували ще в Городищі, але там зібралась одна команда, тому сенсу виїжджати на матч не було.

10 серпня о 17:00, на баскетбольному майданчику у м. Шпола відбулась фінальна битва Шпола—Городище—Звенигородка. На змаганнях були присутні тренери команд, які і судили гру. Також зібрались вболівальники та друзі гравців. За словами тренерів, гра була чистою та ефективною. Кожна з команд продемонструвала свій професіоналізм. Перемогу виборола команда Звенигородки. Переможці отримали кубок, медалі та сертифікат на 1000 грн у «Banda піца».