Молода надія Шполянської міськради

Напередодні славного ювілею — 420-річчя з часу утворення нашого міста, хочу написати про молодих працівників Шполянської міської ради. Неодноразово звертаюся до них у вирішенні різних питань. Це — керуюча справами Марина Кулішова, заступник міського голови Віталій Плетінь, юрист Володимир Коваленко.

З року в рік у наш непростий час молодим людям усе важче знайти роботу. Розчарувань, здавалося б, не минути. Мовляв, посад на всіх не вистачає. Але цим молодим людям вдалося реалізувати себе. «Де народилися, там і пригодилися», — говорить прислів’я. Усі старанно навчалися в школі, закінчили вищі навчальні заклади: Марина В’ячеславівна — Київський інститут внутрішніх справ, Віталій Володимирович — Національний інститут харчових технологій, Володимир Олександрович — Східноєвропейський університет економіки і менеджменту, спеціальність «правознавство».

У керуючої справами Марини Кулішової багато посадових обов’язків, до того ж уже більш як півроку залишається вакантною посада секретаря міської ради, тож вона виконує його роботу. На час відпустки юриста — виконує обов’язки. Окрім того — щоденний прийом громадян, діловодство, співпраця з військкоматом, архівна справа, відділ кадрів, обов’язки секретаря виконавчого комітету, контроль за виконавчою дисципліною.

Міський голова Віктор Заскалета з гордістю характеризує свою молоду команду: «Мої помічники — майбутнє міської ради. Вони думають і діють по-сучасному. Усі троє — відповідальні, врівноважені, добросовісні, небайдужі люди. Керуються не лише власним досвідом, а й прислухаються до порад старших колег…»

А для себе я зробив такий висновок: головний девіз цих молодих спеціалістів — уміти вислухати відвідувача і, по можливості, допомогти! Дай Боже, щоб у нашій державі стабілізувалася політична ситуація, вдалося перемогти ворогів — адже ми маємо шанс на процвітання, бо цвіт нашої нації плідно проростає.

Андрій СЕРЕДА, м. Шпола