«Монгольф’єрія»: цієї неділі у Черкасах відбудеться фестиваль повітряних куль

26 вересня у Черкасах відбудеться фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Під час нього учасники побачать величезні аеростати висотою як п’ятиповерховий будинок, матимуть змогу зробити інстаграмні фото та здійснити прив’язний політ на повітряній кулі.

У Черкасах фестиваль проходитиме у форматі прив’язних польотів.  Аеростати будуть підніматися з учасниками на висоту до 30 метрів. Повітроплавне шоу буде супроводжуватися грою запального DJ.

Відвідування фестивалю можливе при наявності квитків, які можна придбати виключно на офіційному сайті.

Вхідний квиток для дитини 6-12 років коштує 50 грн, для дорослого – 120 грн. До 5 років вхід безкоштовний.

Вхідний квиток з прив’язним польотом для дитини – 490 грн, для дорослого – 690 грн.

Фестиваль відбудеться на стадіоні Черкаського державного технологічного університету. Початок входу о 16:00, завершення о 19:00 або пізніше у разі затримки через погодні умови.

Організатори попереджають, що повітроплавні заходи залежать від погодних умов – швидкість поривів вітру повинна бути не більше 4 м/с. У разі несприятливої ​​погоди фестиваль буде перенесений на найближчий день з льотної погодою. Також можливе корегування часу початку фестивалю. Організаторами фестивалю є повітроплавне товариство «Монгольф’єр» і громадська спілка «Українське повітроплавне товариство».