“Можу виконувати пісні і 5 годин поспіль”: як юна донька військового волонтерить у Шполі

16- річна студентка медичної академії Ірина Уманська збирає кошти на потреби ЗСУ своїм співом. Шполяни не раз могли бачити її та чути у різних локаціях міста.

Вони вперше завітали у міську раду, не маючи навіть знайомих у Шполі. 16-річна студентка медичної академії Ірина Уманська та її мама Олена попросилися приїхати разом із подругою Ларисою поспівати в багатолюдних місцях Шполи, щоб зібрати кошти на технічні потреби військового батальйону, у якому несе службу їхній тато й чоловік Сергій.

Юна мешканка Звенигородки розповіла, що впродовж літа вони вже побували в Тальному, Ватутіному, Лисянці, Умані і майже щодня співають у рідному місті біля входу в АТБ-маркет.

«Я можу виконувати пісні і 5 годин поспіль, бо дуже хочу, щоб мій тато і всі його побратими повернулися додому живими. Поспішаю зібрати якомога більше коштів для придбання запасних частин для ремонту автомобілів, якими пересуваються наші воїни на передових позиціях», - такою є мрія Ірини та її рідних.

Військовий Сергій, який привіз у Шполу дует дівчат у супроводі дружини Олени, доки вони співають патріотичні пісні, говорить, що пишається донькою.

«Їй лише 16 років, але мені приємно усвідомлювати, що разом із дружиною ми виховали дівчину-патріотку, яка вірить у майбутнє України як незалежної, цілісної і спроможної європейської держави. Планував, що трішки відпочину вдома після важких воєнних випробувань, але бачу, як Іринці складно усвідомлювати, чому це сталося з нею, з іншими дітьми й молоддю, чому саме вони живуть у реальній війні не з книг і фільмів, чекають своїх батьків із фронту і щохвилини моторошно сподіваються, щоб не отримати сумну звістку. Тому і їздимо щодня у велелюдні містечка з вірою в підтримку людей Черкащини».

Поспівавши лише три години до обідньої пори на вуличних майданчиках неподалік залізничного вокзалу й центрального входу в міський парк дитячого дозвілля, Ірина й Лариса зібрали 7200 гривень. Дівчата дякували кожному й кожній, коли виконували вокальні композиції, адресують слова щирої подяки всім людям за вкинуті до скриньки гроші. Юна донька військового вірить, що кожен фінансовий внесок - це допомога армії, яка врятує чиєсь життя, підтримає солдатів.

За інформацією Шполянської міської ради